S.a arkadaşlar. biraz önce PC'm biraz takıldı sonra geçti 2 tane char acık pc'mde fakat onlara tıkladığımda boş pencere geliyor.. ama arkadaşıma sorduğumda charım hala kasmaya devam ediyormuş :S.. sizdede böyle oluyormu görüntüyü nasıl geri getirebilirim :S

bendede oluyo ama sorunu çözemedim lol dien arkadaş inş snnde başına gelir böyle bişi :D

senin pc biraz eski demekki 2 sro arasında geçerken takıldı ve oyunu göstermedi doğal bir şey oyun devam eder çünkü sen oyunu kendi pcinde oyanmıyosun joymax üzerinden oynuyosun ve botta açıksa sittin sene bişi olmaz

Bunun tek çözümü wardır yeni bir ekran kartı almak banada oluyordu yeni bi tane aldım şimdi 5 tane sro aça biliyorum.Sadece ekran kartını deiştirmen yeterli alıcağın özellik 512 ram yada 1gb ramli 9500 gt 128 yada 256 bitlik markası fark etmeyen bi ekran kartı...

Saygılarımla :P

Takımı
Besiktas
kankorat demiş ki:
Bunun tek çözümü wardır yeni bir ekran kartı almak banada oluyordu yeni bi tane aldım şimdi 5 tane sro aça biliyorum.Sadece ekran kartını deiştirmen yeterli alıcağın özellik 512 ram yada 1gb ramli 9500 gt 128 yada 256 bitlik markası fark etmeyen bi ekran kartı...

+1903

Bi keresinde ben karakoramda takıldım pvl yapan charda muji lerdeydi.Ve exp geliyordu.

kankorat demiş ki:

Bu bir bug değil nedeni ekran kartı aama ben çok güçlü bir ekran kartı(512 mb dd3 512 bit==6gb ram) kullanıyorum aynı anda 9-10 çar oyuna sokabildiğim halde bazen banada oluyor. Oyun grafiksel olarak yüklenemiyor sanırım. bu olay daha çok sehirde duran çarlara oluyor. Çar oyunda ama çarı kontrol edemiyorsunuz.Hata rapor geliyor ve oyundan çıkmak zorunda kalıyosunuz. Ekran kartı sürücülerini güncellememe rağmen bu sorun devam ediyor. Ben vista kullanıyorum xP yada win 7 kullanlardada aynı hata oluyor mu acaba :?:

Windows vista 32 bit işletim sistemimde aynı hatayı bende alıyorum 4 gb ram 512 mb ekran kartı ve core2duo işlemci var fakat nedeni hiç belli değil... 1 tane açsamda oluyo 5 tane açsamda... Şuan arayış içersindeyim 64 bit vista ultimate arıyorum...

ben sana daha ilginç bi bug soyleyeyim... 2 çar açık pc de...birinden bakıyorum bi ağaca bi duvara falan takılmış hotanın çıkışında...diğer çardan bakıyorum taklamakanda kasıyo :S ne saçma iştir anlamadım

sroyu kapatın tekrar girin yada setupundan yeniden kurun bendede oluodu setupundan kurunca geçti

Yukarı Alt