belki çoğunuz bilir ama ben bilmeyenler için söylüyorum:
silkroad charınızı taxiye, bota bıraktığınızda sro nun pcyi daha az kasmasını istiyorsanız ctrl+alt+delete ile görev yöneticisini açın daha sonra sro_cliente sağ tıklayıp simge durumuna küçült diyin bu sayede silkroadın ram kullanımı 300k iken 40-60k ya düşer cpu kullanımı 50-60 iken 0-10 a düşer.
eğer kötü bi pcniz varsa silkroad charnız kasılırken siz bu sistem sayesinde başka oyun oynayabilirsiniz.(bu yapılmadan da oynarsınız fakat çok kasar)
bir örnek veriyim size; bnm pc 1.5 ghz işlemci 1gb ram 128 ekran kartı pcde bi srobotla kasılan char bide taxide kasılan char açıkken ben gta san andreas oynayabiliyorum :D

not hiç bir programa ihtiyaç yoktur
denenmiş onaylanmıştır :D alıntı değildir. Lütfen eleştireceğinize bir tşkkür edin

inşallah birilerine yardımcı olmuşumdur

Respect demiş ki:
Bende şunu belirteyim laf açılmışken sro yu aşağı alacaksanız ekranın donmasını sağlayın arkada oyun hareket etmesin yani. bunu nasıl yaparım derseniz ;

konuşma penceresine enterliyoruz imleç çıkıyor o arada başlata basınca oyun donuyor bu şekilde çok rahatlıyor pc.

Bende şunu belirteyim laf açılmışken sro yu aşağı alacaksanız ekranın donmasını sağlayın arkada oyun hareket etmesin yani. bunu nasıl yaparım derseniz ;

konuşma penceresine enterliyoruz imleç çıkıyor o arada başlata basınca oyun donuyor bu şekilde çok rahatlıyor pc.

Yukarı Alt