Evet arkadaslar ben hazırlama ihtiyacı duydum belki işinize yarar.

Skıllerı Kullanacağımız Carlar ve Onların Gıcık Edici Skilleri

Wizard-Warrior-Chines(Bow-Blade)-Crosbow gibi çarların gıcık edici yönleri vardır pvp de kısaca bahsedeyim

Wizard= Bu carlar da life denen skıl sayesinde atackları 2 katına çıkıor bunu üzerine bide kaybol ma (insivible) skili basıyolar bu bizim canımızı sıkıo çünki beklemediniz bir anda cıkıolar karsınıza

Warrior= Setiniz iyi ise ve eşit seviyeyseniz ve warrior sizi yeniosa bunun tek bir sebebi var oda warriorun ittirme ve yatırma özeelliğidir bunun sayesinde bişe yapamıoruz ve kaybedioruz.

Bow-Blade= Bu carlarda aynı bowda ittirme bladelerde yatırma skıllerı bizi gıcık edior çünki atacklarımız boşa gidio onlarında zaman kazanmasını sağlıo

Crosbow= Bowla aynı özelliğe sahib ittirme ve yatırma skili çok oldu için bazen yanına bile yanaşamıyoruz ve kaybedioruz doğal olarak.

Çarları anlattım bu anlatacağım skıller sayesınde kesin yenersiniz demiorum bunlar bu carların anlattığım özelliklerinden korunmak içindir.

SKILLER-Fire Wall Series

- Resim Silinmiş.

Evet resimdede gördüğünüz gibi passive skılın 3 stun üzerindeki skıldir nukların hemen üzerinde.

Ne işe Yarar?

Yukarıdada anlattığım çarlardan korunmaya yarar

Nasıl?

Wizard= Life actığında ve kayboldugunda bu skılı basın ilk vurusu kesin %100 bosa gider sizde onu tek vurusta indirebilmeniz için zaman kazanırsınız.

Warrior= Eğer warriorla pvp yapıorsanız bu skili basın ne ittirebilir nede yatır atabilir buda sizin aralıksız atak yapmanızı sağlar

Bow-Blade= Bu carlardada aynı şekilde Bowda combolar ataklarımızı keser bu skıl sayesınde bizi ittiremez ama bu skılı bow cara karsı kullanmayın eger bow değilsenız çünki uzaktan vuruo ve sansınız kalmaz
Bladede de aynıdır yatır atmaktan baska bi işe yaramaz blade car maxlayın skılınızı açın mecbur kesmek için dibinize kadar gelecek kırınca tekrar acın emınım uzun süre ayakta kalırsınız kesin.

CrosBow= Evet en gıcık kaptım çardır çok uzaktan vurur ve ittirir yatırır deli eder açın skılı basın snowu uzak menzilli skillerinizle indirin onu =) sizi ne yatırabilir nede ittirebilir.

NOT= Bu skil magıc atack yapan bütün çarların ilk ataclarını siz darbe almadan keser.

Frost Wall Series

- Resim Silinmiş.

Evet bu skılımızde bastan 4.cü stundakı skilimizdir Buda firedekinin biraz değişiğidir.

Bu skili sadece str carlarla pvp de kullanın az darbe almanızı sağlar ve size zaman kazandırır magıc vuran çarlarda kullanmayın tavsiye etmem bi işe yaramaz sade str çarlara karşı kullanın

NOT= Bu skilleri çogu arkadasımız bilmiyor yada kullanmak istemiyor ama size tavsiyem en kısa zamanda örenin çünki çok faydalı skıllerdir tahmin edebileceğinizdende çok. Paylaşmak istedim :thumbsup:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt