Absence

arladaslar yei bi char acmak istiorum gzl bi nick bulamadım biraz orjinal olsun istedim ama olmadı bulamıorum bi turlu
sizden yardım isteyeyim dedim sole gzl bi nick solerseniz sevinirim :D
simdiden teşekkurler :headbang:

Kardeşim Charı Acan sensin Adını bi zahmet sen koy en ii yeri orası bnce isim koymaa :D :wink1: her zaman kendi yaptıgın işi sewersin baskalarınki deill :wink1:

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
kotakot demiş ki:
arladaslar yei bi char acmak istiorum gzl bi nick bulamadım biraz orjinal olsun istedim ama olmadı bulamıorum bi turlu
Türkçemizi Güzel Kullanalım Lütfen ...
O Cok Tepkılere Mahruz Kalan Recep İvedik'in dediği gibi: Türkçe'mizi nbr slm bye vb gibi kelimelerle kısaltmayalım zaten forumumuz bedava :D

Öncelikle Bazı Önerilerde bulunayım

....TR yada TR....TR gibi tr mr koyma çünkü genelde çocukların yaptığı bişey((genelde)) bizim orda bi cafe var 20 tane masa var ne zaman gitsem 15inde çocuklar ((9 10 yaş)) silk oynuyo ve nicklerin %90ında TR Var yada YOKEDICI-- AltınKOBRA gibi şeyim şeyim nickler daha düzgün bi nick koy.. özellikle şu günler knight((Kınayt :D )) onlineden silkroad oynamaya çalışan tipler yüzünden şu anda türkler=çocuklar gibi göründüğü için türk olduğu nickinden belli etme çünkü takmıyolar bile TR li YOKEDICII li nickleri --Krosbow- Kerosbov((özellikle v))--Krosbowcu-- gibi nickler de cabası ben de takmıyorum öyle tipleri direk örnek benim yani..

sana bi öneri

http://rinkworks.com/namegen/

Burda aradığın türde bi nick bulabilirsin..

Absence

tmmda ben bole yorumlar yapılsın die değil bana yardım edin die açmıştım konuyu yapmayın bole arklar

Absence

hitful demiş ki:
Öncelikle Bazı Önerilerde bulunayım

....TR yada TR....TR gibi tr mr koyma çünkü genelde çocukların yaptığı bişey((genelde)) bizim orda bi cafe var 20 tane masa var ne zaman gitsem 15inde çocuklar ((9 10 yaş)) silk oynuyo ve nicklerin %90ında TR Var yada YOKEDICI-- AltınKOBRA gibi şeyim şeyim nickler daha düzgün bi nick koy.. özellikle şu günler knight((Kınayt :D )) onlineden silkroad oynamaya çalışan tipler yüzünden şu anda türkler=çocuklar gibi göründüğü için türk olduğu nickinden belli etme çünkü takmıyolar bile TR li YOKEDICII li nickleri --Krosbow- Kerosbov((özellikle v))--Krosbowcu-- gibi nickler de cabası ben de takmıyorum öyle tipleri direk örnek benim yani..

sana bi öneri

http://rinkworks.com/namegen/

Burda aradığın türde bi nick bulabilirsin..
yorumun ve verdiğin site için cok saol arkadasım

Fre3sTyLe demiş ki:
kotakot demiş ki:
Türkçemizi Güzel Kullanalım Lütfen ...
O Cok Tepkılere Mahruz Kalan Recep İvedik'in dediği gibi: Türkçe'mizi nbr slm bye vb gibi kelimelerle kısaltmayalım zaten forumumuz bedava :D
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Absence

arkadaslar k.bakmayın ama siteyi ovuceğinize bana biriki nick onerisinde bulunsanız daha guzel olmazmı:D

Yukarı Alt