Bana şu sorduğum sorulara cevap verecek değerli kardeşlerim var mı ?

1) Legend set en sağlam set diye biliyorum eğer öyle ise nerden bulurum moblardan mı bulacaz yoksa stal dan mı ?
2) + basarken kolay basılması için ne yapılmalı sv boş iken mi basılmalı + basma konusunda yardım istiyorum.

1- paran varsa boşa ugraşmamak yerine stall dan al derim yoksa baya uzun sürer coin toplamak felan
2- o aslında sw boşken degil sadece lag azalması için kimsenin olmadıgı bi yere gitmek oluyor ama lag bütün sw de oluyor genelde tek bir bölgede degil yani ama gidipte hotan ortasıda basılmaz :D en iyisi sessiz sakin biryer :D

muhodo19 demiş ki:
Bana şu sorduğum sorulara cevap verecek değerli kardeşlerim var mı ?

1) Legend set en sağlam set diye biliyorum eğer öyle ise nerden bulurum moblardan mı bulacaz yoksa stal dan mı ?
2) + basarken kolay basılması için ne yapılmalı sv boş iken mi basılmalı + basma konusunda yardım istiyorum.
-Legend set satın almak için öncelikle Silver ve Gold Coin toplamanız gerekmekte.Gold coinler Anubis İsis Haroeris Ve Seth'den düşer.,Silver coinler Pharon tombtaki uniqueleri kestigimizde ve Neith ve Selketh düşer.(Eksik mob varsa konu hakkında yetkili arkadaşlarlar ilgilenecektir.)

-Artı (+) basma taktiği,kolaylığı vs. şeyler yok hocam şansına kalmış bir şey lucky power koyarsın ve bir üst derece için şansını denersin :)

Yukarı Alt