mackolik66 demiş ki:
Banada bi günde 3 kere sos düşmesi olmuştu ve en komiği penonlarda arkadaşı kasarken 69 lvl chest garment sos düşmesi olmuştu...Ahhh Ahhh nerde o soslu günler özledim Crying or Very sad Crying or Very sad
penondan 69 sos chest Confused

32 lvl scorpiondan 42 lvl sos shield düştü size gore anormal olabilir ama bi mob kaç degree is sos som sun cıktığı zaman mobun bir üstündeki degreeden cıkar... white spiderdende 54 sos kafalık cıktı XD GAyet NOrmal XXDD
AMa manyangdan 3d düşmesi saçma olmuş biraz popcorn

Oyuna İlk Başladığımda Ctrl e Basıp Almayı Yeni Öğrendimdi Ctrl Basıp At Almıştım 20 Lvlik Ama
30 Lvl a Kadar O Atları Bitiremedimdi.Çok Koymuştu O Atlara Verdiğim Para.

Bide Earth Ghostlardan 32 Sos Glavie Düştü Gece Saat 3 te Uyku Sersemi Euro İtem Diye Almadımdı.Neyse Satar Pot Parası Yaparım Diye Dönüp Aldımdı.Sonra Klavyenin Üstünde Uyudumdu.Sos Diye Sayıklayarak Uyandımdı.

Daha oyuna Yeni başladmıştım.bow felan butun skıllere vermıştım :lolmuch: 10 Lv dim hala 1 tane attack skılım yoktu .Hep skılsız vuruodum :lol:

oyuna yeni başlamışım daha ilk gün white tigerlardayım o zamanda (eskiler bilir) tuzak vardı böle bi alev topu gibi bişe adı genelde mangyang oluodu ve tıklayınca 1 lvl yazıodu bende kek gibi saldırmıstım tabi hemen bana tek atmıştı

bide devil bug'mıydı neydi orda kasıom nedense 27 olmuşum hala orda kasıom tabi o zaman daha yeni başladıım için champion çıktı bende baska canavarlarla urasıodum yanımdaki adam daldı 24sos glavie cıktı bende zekiyim ya adama pk oldum tabi adam daha max23 lvl di hemen kestim hatta tek attım bile diyebilirim hemen sosun üstüne oturdum kimse görmesin die bu arada sayıom kendi kendime 1.2.3.4... 15 oldu kalktım aldım bu sırada tabi adam bana ana bacı sövüodu :mrgreen:

iCe_diVe

Bilgiliyim
a4_tech demiş ki:
böylesini sanırım kimse yaşamamıştır

ezik zamanlarım troyda yeni başlamışım 15 lvl civarıyım tigerlarda kasarken (sanırım düşmüştü veya biryerden aldım tam hatırlamıyorum) black suit i giydim
tabi o zamanlar böyle kayıt olup isim yazmak fln yok

vay be dedim ne şekil duruyor siyah siyah dedim güzelde bir kılıç işareti çıktı tamam dedim bunu çıkarmam artık dedikten 5-10 dk sonra öldüm
ama kimin öldürdüğünü görmedim

daha sonra yine aynı yere gittim yine kasmaya devam ve yine öldüm
şehirde yüksek lvllardan birine sorduğumda yarıldığını hatırlıyorum...

bir keresindede yine kasarken (bu sefer 30 lvl civarı) kastığım kalabalık yerlerden birinde üstünde japonca yazılar dönen "mangyang" ismi olan uçan bir top gördüm
dedim bu samankafa ben bunu indiririm dedim.

okkalı bir ok sallamamla o top tüm hızıyla üstümde patladı.
kendimi şehirde buldum :)

bu 2. hikayenin ne oldğunu bilen varmı veya karşılaşan?
bi event gibi bişimiydi?
2. kez gördüğümde zerk yakıp topukladığımı biliorum :lol:

senin dediğin protector bomb eskiden wardı kaldırdılar.botlara atılıo die..

benim başımdan geçen oLay :
10 lvldeyken male chardayken female itemLeri yere atardım... işime yaramaz die..(barroy-Athens)
37 lvlken uru çıktı die yazı göründü.. arkaya döndüm baktım uruchi (EagleOfWar-Olympus)

Bir Adam koşarken arkasında chakıler vuruodu adamda seyıne takmıodu bende dedı m kı barı su adama yardım edıyım.Adam tam arkasını dondu tam vuracak benden bı ılk vurusta yarı canı ıkıncı vurusta chakının ölüşü Ardındanda O SoS'un bana düşüşünü Hiç unutmuyorum unutmayacam heheh :lolmuch: ondan sonra 2 defa daha dusmustu ama artık ne sos ne som nede sosun dusuyo.

Hiç bilmediğim bir yerde , En çok bildiklerimleyim
rallici33 demiş ki:
oyuna yeni başlamışım daha ilk gün white tigerlardayım o zamanda (eskiler bilir) tuzak vardı böle bi alev topu gibi bişe adı genelde mangyang oluodu ve tıklayınca 1 lvl yazıodu bende kek gibi saldırmıstım tabi hemen bana tek atmıştı

bide devil bug'mıydı neydi orda kasıom nedense 27 olmuşum hala orda kasıom tabi o zaman daha yeni başladıım için champion çıktı bende baska canavarlarla urasıodum yanımdaki adam daldı 24sos glavie cıktı bende zekiyim ya adama pk oldum tabi adam daha max23 lvl di hemen kestim hatta tek attım bile diyebilirim hemen sosun üstüne oturdum kimse görmesin die bu arada sayıom kendi kendime 1.2.3.4... 15 oldu kalktım aldım bu sırada tabi adam bana ana bacı sövüodu :mrgreen:
cok fena bu yaa Razz :mrgreen:

o bomba benim hatırladıgım kesilmesi imkansızdı.70 lwllar onun manyanga cakmaya calısırdı.Hatta su an akımdaki bi hurafeye gore onlardan cok pis item cikiodu.Sallama olabilri tabi bunklar :lol:

bombalar kalktı ya Crying or Very sad botsuz kastım zmanları hatırlattın çok zekidik botların oldu yere koyuyoduk bomboları hangisi daha yakınsa dalıordu bazen jangana koyuyorduk ezikler dalıp ölüodu:D he bide bunları kesemiosunki item çıksın :lol:

benim de lwl 42 adam benim adamımın elinden aldı ben 17k vuruyom adam 10k vuruyo aynı anda daldık adam elimden aldı adam 42 lwl glavier

ben bota kurdumda en az 2 sayfa item düşerdi bir kere farmer charı bota koymuştum 40 lvlda 43 olmuştu bi gecede kasada item dolmuştu kasmayı bırakmıştı :mrgreen: neden oldunuda anlamadım bug falan sorun vardı heralde 3 tane sos vardı :mrgreen:

bi kerede unutmak istedim bir olay char botta bow char çiçek kesiyo lvl 35 neyse çiçeğe strong çekti kesti gitti başka çiçeğe baktım yerde bi item ahada dedim sox ahadda dedim spear bot bide canavara tıkladında bırakmıyo inadı var dalcak küfür ede ede gittim eğildi char tam alcak başkası aldı pembe oldum towna kadar kovaladım bi gsöterdi sun +2 blue spear mal gibi kaldım 42 lvl bide :mrgreen:

Yukarı Alt