Bnce sizin de gördüğünüz gbi silkroad oyunu bitti bitticek kullanıcıları her geçen gün azalıyor browser tabanlı olunca ve silkroad 2 gelince bnce biticek talep sizce __???

eğer browser a taşınırsa bitebilir fakat sro 2 şu anki oynadığımız versiyonun devamı niteliğinde olursa ve daha gelişmiş efectlere ve yeniliklere sahip olursa silkroad eskisinden daha da fazla tutulur

evet bencede devami niteliğinde olursa olur okan bey burda mesela 100lvl charımzla ordan devam edebilcezmmı yoksa artık burdakı charlar biticek mi cvp lütdfen :)

silkroad 2-3 yıl önceki gibi olması için islam ırkı gelir ve goldbotlar kalkarsa silkroad online en kral oyun olur

sro battığı felan yok kazandıkları ekip personllerine 50 yıl daha yeter. Lakin paraya doymaz insanoğlu evet joymax önceden çok çok daha fazla kazanıyordu şimd ibakıldığında ciro'ları oldukça düştü çıkış arıyorlar. :P

Çıkış arıyorlar da:D böle bi çıkış olcağını sanmıorm browser tabanlı olması bnce çok ama çok kötü :S oyunu bırakma sebebim :D acaba silkroad2 bunun devamı olcak ??

ayhn demiş ki:
Çıkış arıyorlar da:D böle bi çıkış olcağını sanmıorm browser tabanlı olması bnce çok ama çok kötü :S oyunu bırakma sebebim :D acaba silkroad2 bunun devamı olcak ??
Browser olacağı nerede yazıyor? Ben öyle birşey görmedim ve duymadım joymaxın resmi açıklamış olduğu haberlerden link vermediğin sürece browser olacağına inanmam bi kaç bilgin çıkıp haber şeklinde yazıp herkesinde ona inanacağını zannetmiyorum.

Browser tabanlı olrusa elbette bi kaç özellik içerisinde olduğu basit ve ayrı bir oyun yapılır yani normal client tabanlı oyuna dokunmazlar mantıklı düşünelim.

Bende çoğunluk gibi düşünüyorum eğer devam niteliğinde olursa harika olur.

Pf cok sacma web tabanlı olması zaten buda tutmazsa git gide canlı oyuncu kaybedecekler öncede cafelerin camlarında silk char satısı görüyordum iceri girince sro kasan insanlar vardı artık cafeler bomboş ne silk satısı var nede oynayan var.

GoLd botLar bir yandan oyunu DoLduruyor ve bu da joymax ın işine GeLio Bizi Premium aLmaya Teşvik Ediyor Premium aLınca Joymax Zengin oLuyor..

Umarım Silk Road Online 2,Mabinogi Heroes grafiklerine ve oynanışına yakın olur.
Ve GoldBot yine olur.. Tek kurtuluş,oyun WoW gibi olmalı o zaman goldileri göremezsiniz..

zehirx demiş ki:
silkroad 2-3 yıl önceki gibi olması için islam ırkı gelir ve goldbotlar kalkarsa silkroad online en kral oyun olur
Kalkarsa silkroad metin2 ye döner çoluk çocuk oyunu olur.110 lv char oyuna giremezken 23 lv adam girip 18 lv kalkanını 5 k dan satmaya çalışır..

DaRKWaTcH demiş ki:
zehirx demiş ki:
Kalkarsa silkroad metin2 ye döner çoluk çocuk oyunu olur.110 lv char oyuna giremezken 23 lv adam girip 18 lv kalkanını 5 k dan satmaya çalışır..

Bencillik yapma herkesin oynamaya hakkı var adam isterse 18 level kalkanını satar ister satmaz. Parası yok diye oyunu oynamıcak degil ya herkesin bütcesi bir olcakta degil.

Yukarı Alt