28Günde 2 tane immolyt set bitirdik.
İlk Başlayışımızda bu set nasl biter diye düşünüyorduk hatta ilk girdiğimizde hep uniqlerden boş düşüyordu.moralimizi hepten bozuyordu öle böle derken ilk gold coinimizi aldğmzda hırs geldi ve onun azimiyle 28. günün sonunda 2. setide bitirmiş bulunmaktayız .Tabi immortal set yapmak kolay değil herkese uzaktan kolay gözükeblr ama gerçekten zor bende derdm herkes yapyrsa bizde yaparız ne war bunda derdk. Neith en belalı uniqtir 5 li skill atıyor wariorda güzel set yoksa o skille 6 kişi rahat ölyr pt de ilk gidişimiz tecrübesizdi diyoz bu uniq ne böle 105 ama bi skiliyle tüm ptmizi yatırmıştı :).Ben hep ecsro oynardım (AkinciTurk) para yatırmaktan artk ne alcağmı düşünüyordm ve en sonunda onca uğraş sonucu AkinciTurk Ban yedi nedenide Bilmediğim sebepten dolayı.Bende Private oynamayı Bıraktım İsro ya tekrar Dönüm Dedim İlk başta Neptunde oynyrdum arkadaşın Çarıyla _blue_king_ diye bir wizdi benim pcde açık kalyrdu karnelere o zmn 2 ay vardı blueking 110 yapmştm her neyse karne yaklaştıkça tabi insanı bir korku sarıyor çünkü çift dikişiz kalırsak atılcaktık Sro Sro diyorduk karne günü geldi ilk direk ortalama ya baktm 2.50 üstündeydi geçtiğimi görnce direk eve ordan snra ne olduysa eve geldm gece kutlamadan gelince bir baktım odamda yeni bir computer whiteangel tabi hemen sroyu kurduk sro yüzünden okulda kalıyorduk ama ilk yine sroyu kuruyoruz neyse onuda kurduk Sonra Ümit Pamuk diye bir arkadaşım wardı okulda onla knştk felan bana güvendi bir tane wizini alddım ona 8 li çar kasçaktım ona 2 çar vercektim kabul ettm bende öle böle derken çarları kasmaya başladık 23-48 level arası ölüm gibiydi moblarda yatıyor insan çıldırıyor herneyse sonra ninya sniperlarda takıldk 80 oldu çarlar artık b3 geçmemiz lazımdı B3 kasanlara allah sabır versin en zor kasılan yer orası çarın şehirden oraya gitmesi 18dk 18dk çarlar ölyrdu çarları reslerken attackerda ölyrdu iyice insan çldryr :Dsonra öle böle ortaklarla kawga çıktı ortaklığı bozmamızın zamanı geldi ve ayrılmıştım.Sonra bir arkadaşla Tanıştım Hols Diye Oyun Nicki Bombijom biz bunla öle böle knşyrduk seti yapmadan 2-3 ay önce benim çarlar 93 levelken immolyt set yaparız felan 110 olnca tabi ikimizde inanmyrduk böle olcağnı bi gün çattı çarları 110 a çektm ve Bombijoma Pm attım 2 gün sonra İmmolyt Sete başladık uzun uğraşın Sonunda Setimiz Bitmiştir.Video 1080 izlerseniz Sevinirim 360 Detay yok fazla :D

[youtube]dqzNThcDpOM?hd=1[/youtube]

Acısıyla tatlısıyla sonunda setleri bitirdik , kimi zamanlar oldu beraber ks yedik kimi zaman uykusuz kaldık kimi zaman thiefler geldi pt'mizi katletti :mrgreen: Öyle yada böyle emeğimizin karşılığını aldık.
Buda benim charımdan :beer:

Holstromania demiş ki:
Acısıyla tatlısıyla sonunda setleri bitirdik , kimi zamanlar oldu beraber ks yedik kimi zaman uykusuz kaldık kimi zaman thiefler geldi pt'mizi katletti :mrgreen: Öyle yada böyle emeğimizin karşılığını aldık.
Buda benim charımdan :beer:

Desalator Bombijomdur nese: nese:

Yukarı Alt