CASTIEL demiş ki:
Kemalist demiş ki:
CASTIEL demiş ki:
ya kaynak nerden usta mera ettimde ne kadar çabuk gelirse o kadar iyi charı satmaya başlayalım en iyisi :D
Dedikodunun kaynağımı olur ,alman sitelerinden derledim toparladım çevirdim yaptım sundum işte. Ayrıca bir sürüde küfür yemişiz , türklerin hepsi bu ırka geçerde rahat ederiz falan demiş herkez :curtain:

ps: Neyse sabite çekip kaçıyorum.
hala bizi bu araplarla benzettikleri nokta nedir anlamdım. onlara rahat yok :twisted:
ayne neremiz benziyo
cool2:

Dedikodu yazmışsında aklıma geldi.İlk Arap ırkı dedikodusu çıktığında kulağıma Arap karakterlerinin Cinlarinin olacağını ve onları kontrol edip öyle skill kullanacağı yönündeydi :)

ben ilk sro ya başladıgımda 2005 felan dı ozamanlar sadece chinese wardı ve o zamanlar diyorlardı arap ırkı gelıcek gelıcek nedense 5 senedir hayla yok boşuna bekliyorsunuz gelmez arap ırkı felan :wink1:

pacaveli demiş ki:
WoodGate41 demiş ki:
Gaara Of Sand demiş ki:
Kesinlikle silkroada böyle bir ırk geliceğini sanmıyorum , silkroad 2 ye gelicek black rogue adında yarın closed beta geliyor bir asia ülkesine, bizim setupta gördüğümüz ve arab sandığımız karakterler joymaxın anlaştığı ve adını black rogue silkroad 2 koyduğu o oyuna geliyor...
evet arkadaşlar arap ırkı gelmicek bunların hepsi ayrı bi oyun yani black rogue de olucak isterseniz google a yazın direk çıkıyo zaten sitesi

Black Rogue Silkroad Onlinenin Tayland versiyodur nasıl Ksro Jsro varsa ordada oyunu idare eden şirket oyunun ismini bu şekilde deiştirmiş ve keslinlikle islam karakterleri isroya gelicektir, tahminlerime görede bu yılbaşında gelicek.. :thumbsup:
hahah yılbaşı gelecek yazmış şu anki tarihe bak birde

ne güzel olucak anlamadım ben =) arap ırtı muhabbeti yıllardır var daha ksroya bile gelmedi geliceğini de sanmıyorum o yüzden güzel olucak diyemiyorum =)

Ellerine saglık işllah gelir arap ırkı ondan sonrada türk ırkı gelsin türklere ayrı bir yer ayrılmalı bence

Yukarı Alt