Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Metcreover demiş ki:
O video Baya Eski bi video yani o fake olma ihtimali yüksek :D
Öyle bir video'nun fake olma ihtimali var mı ? O video varken isro daha çıkmamıştı . Yahoo'yla iş birliği yapıp ksro'yu kurmuşlardı :thumbsup:

Brooklyn

Buralıyım
Arap ırkı gelirse chinessenin pabucu iyice dama atılacak desenize :D

Claw tam benlik gibi gözüküyor bi gelsin elbette deniyeceğiz :D

Bence bize ulaşması hayli zaman alır.Ama joymax bu ne yapacagı belli olmaz.bi bakarsın 1 haftada 2 server açar bi bakarsın 5 ay server açmaz...

Gm Oyunun Kalitesini Artırmaya Calısıyor Kendi Capında Bence Oyunun Kalitesi Düsüyor Cevremde 100 Gelmesiyle Bırakan Cok Oldu Bence Sacma Knight Gibi OLamaz

harita fake bence şehir simgelerinin resimlerinin rengini değiştirip koymuşlar gerçek değil bence :wink1:

en az 3 yıllık video ve resimler heryerde olan resimler az farklı şeyler gösterinde millet inansın ayrıca ırk arap değil arapların ben taaa....... ya arap demeyin şunlara orda resmini gösterdiğin şeyde bile islam yaziyor araplarına alayı şerefsiz oyunda gördüğüm kadarıyla 4 senedir oynuyorum oyunu araplardan hiçbir nane olmaz. pacific serverında mesela satıyolar türkleri ve türklere sövüyolar türke söven türkü kıskanan herkesden nefret ediyorum alayının... neyse ya sinirlendim böyle şeylere inanmayın arap değil o hatta ırk bile değil nasıl avrupalılar çinliler vs... gibi islamiyeti kabul eden herkes buda !!

Arkadaşlar tam olarak ne zaman gelcek haberinizz var mı. bunun gerçek oldugunu biliyorum ama ne zaman gelcek??

Büyük ihtimal gelecek ama ben seneye yazdan önce pek beklemiyorum fakat joymax bu ne yapacağı pek belli olmaz.

Yukarı Alt