1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Silkroad Alchemy Çıldırtıyor Beni :))

1. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63
    Egypt Glavie +5 oluyor +6 olmuyor ben mi acele ediyorum nedir anlamadım ki üstüne üstlük +5e gelene kadar da canım çıkıyor kalp dayanmaz buna yaa +4 yaptım 100m para harcadım lakin yarın +5 deneyeceğim salı update ertesi +6 deneyeceğim oldu oldu olmadı +5 üzerine ae çakar +7 yapar takılırım silah kaybolacak yahu bas lucky bas elixir bas blue derken awwwwwww eekd1

2. emc

emc Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    20 den fazla str harcadım. % 100 str yapamamıştım. Nedir mantığı bende anlamıyorum. Şimdi sırf dress de % 3 lucky var diye , yeni dress alacam belki kabahat dress deki Lucky eksikliğidir. Pre Plus da var. dress de % 3 lucky , lucky stone da basıyorum. +3 den +4 geçerken kaç kere failed oldu.

3. Extrowe

Extrowe   gamer rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Okan abi gecenin ilerleyen saatlerinde bas tutuyor ben 1tane 6 2tane 5 bastım gece 4te :P

4. SunLight

SunLight   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    sw ye göre farklılık var hacım caspianda hiç tutmuyyor :D

5. MainMagic

MainMagic Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Game Master
    Yeni event geldi geleli çoluk çocuk doldu oyuna.Gece bas herkes yatağındayken

6. o0SiRiSs

o0SiRiSs Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Metalurji Mühendis
    Az önce warloğa +8 bastım :D

7. ToucHMyBody

ToucHMyBody Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben ilk nova staff aldığımda (eskilerinden ^_^) tam tamına 19 adet immortal harcadı +8 olmamıştı :DYeni staffı aldım 2 immortal ile +8 e götürdüm işi ama tamamen silkroadın uğurlu saatlerine geldim diyebilir.2 adet npc biri blade +4 dü forgetten düşmüştü diğeri +5 2h di oda serinesten düşmüştü.Bunları deneyeyim dedim patlasın diye ve powdersiz +5 2h e +6 bastım,sonra powdersız gene +7 denedim tutu :O bladeye geçtim oda +7 ye kadar aynı şekil gitti şaşkına döndüm hemen pluslu bi chara girip eski +7 nova staffımı +7 den +8 e powdersız denedim :D patlasında legend +7 staffım +8 e geçsin diye :) Ama sonuç hüsran ikiside yanmıştı.Yıkıldım resmen :D Ama durmak yok dedim ve 2.5m den bile weapon elx. aldığımı hatırlıyorum lengend silah 2 defa +7 oldu o gece ve +8 e giderken patladı vedee kesinlikle immortal gitmedi büyük şans sadece stady gitti.Saat 5:45 gibide +5 oldu 3 tane luck bastım ve 10sn ye arayla denedim bakmadan :D Balkona çıktım bi sigara yaktım geldim baktım +8 yeah ^^ saat 5 de başladım 45dk lık bir serüvendi :D İlk yaşamış gibi anlatıyorum ama ilk defa bukadar inişli çıkışlı bir alchemy yaptım :) Oysa ne +10 lar ne +9 lar bastım :D Bu yeni silah çok heycan verici :) Umarın senin glavye de +8 olur +10 ile çok şık duruyor.Başarılar dilerimm :beer:

8. Leqend53200

Leqend53200 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci Denizcilik Lisesi
    bu konuda bence tamamen şansına bağlı ben 500 m aldım soyulmuştum itemlerim hazırdı fakat +ları yoktu hepsini +3 yapana kadar 50 m gitti +4 yapayım dedım cogunu patlattım 150 m gitti sonra ne olduysa hepsi tekrar +3 e döndü elimde kalan gold 50 m geçtim bi yere bi başladım basmaya hiç durmadan acc ler +5 set +4 oldu şansmıydı yoksa gm halimemi acıdı Anlamadım ! :S :oldie: :oldie: :oldie: