Tablet düşüşü silinecek diyor ilginç.. '' Nicki değiştirme kaç silk olucak merakla bekliyorum '' ..

nick değiştirme sonunda geldi... senelerdir beklenen bir şeydi fakat biraz geç kaldılar

altın borsa limiti stall oluyor galiba bu iyi oldu private serverde 10b max bu yazmış 1 milyar ™

duzceli81 demiş ki:
altın borsa limiti stall oluyor galiba bu iyi oldu private serverde 10b max bu yazmış 1 milyar ™
1 milyar yazmaları saçmalık zaten ama bence milyarlar basamağına geçtik gibisinede yazmış olabilirler

h&a

rank8
yani car cöp ile ugrasmiycaz tabletler silinince %0 lik stone kayniycak etraf yanlis anlamadiysam

Özellikle Stat/Skill reset olayına çok sevindim ve tabletlerin kaldırılmasına

tenpanter demiş ki:
Bu ne ya cıvkı çıktı iyice oyunun son hamlelerini yapıyor joymax sömürebildiğimiz kadar sömürelim joymaxın bugüne kadar böyle tavizler verdiğini ilk defa görüyorum ^^

aynen katılıyorum gelirleri iyice düştü atrık hiç birsey umurlarında değil

sürekli yeni youncu katma peşine düşüceklerine var olan kullanıcaların kıymetini billeselerdi bu duruma düşmezlerdi

süper düşünmüşler özellikle şu öğe koruma sistemi süper olucak türkçe tam karışılığı anlaşılmıyor ancak orjinalden çevirince anlaşılan itemlere koruma sistemi gelicek. nick değiştirmede uzun süredir bekleniyordu ve o da geldi sonunda

bekam123 demiş ki:
herşey çok güzelde char nick değiştirme kötü saçma ya

Efet dolandiripda nick deyisimiyle rahatca gezebilirler artik. Yine gidip baskasinida dolandira bilir kisitlama vardir insallah

ohbe nick degiştirme gelsinde çarın ismini degiştireyim yeni çarımın adını sevmiyom eski nickim 6 yıldır kullanıyom _SpArTaKuS_

tablet dusmeyecekse elementler ne ıse yarayacak, çöp düşmeyecek sanırım ama item kırınca element cıkmayacakmı yada ne cıkacak updateden sonra elementler sadece soket stone yapımında kullanılabılır, ya elementler temelli kaldırılırsa soket stoneyı coınslerlemı yapacaz, zeki murende bızı gorecekmi???

Yukarı Alt