Arkadaşlar reklam olmasın diye site ismi vermiyorum ama silkroadın 4 sene sonra kapanacağını söylüyor 140 lv ve bütün updateleri yaptırıp bu işe bir son vericeklermiş silkroad2 yi çıkarıcaklarmış.
Bana biraz olumsuz gibi geldi joymaX bu kadar paRa kazanırken 4 sene sonra kapancaksada kimse alışveriş yapmazki acaba bunlar doğrumudur yoksa asılsızmı ???? bu kadar insanın emeği boşamı gidicek yani ???? :| :? :confused1: :confused1:

Olurmu ya oyundaki charım falan bütün emekler gidecek yani doğrumudur ya gerçekten

Silkroad 2 çıkabilir ama buradaki charları silip iSro yu kapatamazlar. Tahminen Silkroad 2 çıktıktan sonra buna da bir yenilik düşünmüşlerdir. Ayrıca kesin bir bilgi yok. Bu yüzden başlığının sonuna 'mı?' soru ekini koyarsan daha güzel olur. Kesinmiş gibi yazmışsın.

Prada

140 lv değil. 150 lv de bitirecekler diye biliyorum ben..

Şöyle düşün bu oyun 5 sene sonra bu haliyle gelişen teknolojiye ayak uyduramaz.. 5 sene sonra o anki teknolojiyle SRO dan çok daha kaliteli görselleri çok daha muazzam oyunlar yapabilirler.. Bu yüzdende bunu bitirip çok daha muazzam bir oyunla karşımıza çıkarlar :wink1: Emin ol yeni oyunları gördükçe SRO nun yüzüne bakmazsın 5 sene sonra

Prada demiş ki:

Şöyle düşün bu oyun 5 sene sonra bu haliyle gelişen teknolojiye ayak uyduramaz.. 5 sene sonra o anki teknolojiyle SRO dan çok daha kaliteli görselleri çok daha muazzam oyunlar yapabilirler.. Bu yüzdende bunu bitirip çok daha muazzam bir oyunla karşımıza çıkarlar :wink1: Emin ol yeni oyunları gördükçe SRO nun yüzüne bakmazsın 5 sene sonra
Ben Antika seviyor :kalp: :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
lvl 140 son sro'da kapanmaz tekke aynen devam eder, sro2 çıkar...

Joymax büyük bir firma bir sürü oyunu var.Silkroadı kapatırsa hiçbir oyununu kimse oymanaz.Nede olsa onlarda bir gün kapatılır düşüncesiyle.
Yani devam eder gittiği yere kadar.

zeki_ce demiş ki:
Joymax büyük bir firma bir sürü oyunu var.Silkroadı kapatırsa hiçbir oyununu kimse oymanaz.Nede olsa onlarda bir gün kapatılır düşüncesiyle.
Yani devam eder gittiği yere kadar.
evet.mesela klansavaslari kapandı yenisini acdılar o kadar emegim bosa gitti bende yeni oyuna gitmedim.bunu kapatan adam ötekinide kapatır bi süre sonra.

Ayrıca bu silkroad-knight v.b online oyunlar asla büyük bir karar olmadan kapatılamaz.1 serverde 3.5bin insan var,3.5 bin insanın en az 2.5 bini silk kullanıyo yani emek ve para beraber harcıyo.Silkroaddaki tüm serverleri genellemeye vurursak %80 gibi bi kısım para veriyo onun icin online oyunlar bir cırpıda öyle kenara atılamaz.

SuperStarDeejay demiş ki:
Silkroad 2 çıkabilir ama buradaki charları silip iSro yu kapatamazlar. Tahminen Silkroad 2 çıktıktan sonra buna da bir yenilik düşünmüşlerdir. Ayrıca kesin bir bilgi yok. Bu yüzden başlığının sonuna 'mı?' soru ekini koyarsan daha güzel olur. Kesinmiş gibi yazmışsın.
Bencede bu sro böyle devam eder Sro2 çıksa bile o bundan çok daha farklı bi oyun olur belki oda baharat yolunu konu alır :P

Kai

olduser
Prada demiş ki:

Ben Antika seviyor :kalp: :P
Zevkler ve renkler tartışılmaz :)

bahrey

SuperNaturaL demiş ki:
Bencede bu sro böyle devam eder Sro2 çıksa bile o bundan çok daha farklı bi oyun olur belki oda baharat yolunu konu alır :P
condiment road :D :D

Absence

Baharat yolunu konu alacağına İpek+Baharat yolunu konu alsın joymax paraya doymaz bu oyunun daha zamanı var önce bir knight kapansında

Prada demiş ki:

yapma arkadaşım ya knight online çıkalı kaç sene oldu hala oynanıo ekran kalitesinde yenilik mi yaptılar oyunun ki silkroad kaç sene geçmesine rağmen hala en iyi ekran kalitesine sahip oyun ve ben knight online'ı asla oynamadım ve oynamam ama oynayanı var işte ve hala oynanıyo... :wink1: l2 gibi olur 2 si çıkar 2 side devam eder 1in ayrı tadı olur 2nin ayrı tadı olur 2 yerden para kazanırlar...

Silkroad bu kriz ortamında bile bukadar para kazanıyorsa :D bir kaç sene sonra kimbilir kaç katını kazanır kesinlikle kapatılmaz ^^

Yukarı Alt