1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

silkroad 2 client açınca clenti kapiyor

1. kenacke

kenacke Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar 7 ay önce pc cok zorlamamdan dolayı ekran kartım yandı araştırmadan ATı 1 gb bi ekran kartı aldım daha güzel olcak dayan sın diye 1gb almısken herşet berbat oldu 7 8 charım var dı farm da olan vardı pt olan vardı ekran kartını taktıktan sonra fortmatta attım sonra 2 clent den fazla açınca durduk yere oyundan 1 clenti kapiyor ama bu 1 dk sonrada olabiliyor 10 dk sonrada 1 saat de 1 gün sonrada ama cogu zaman 2 saati aşmıyor 7 ay önce bu sorunu ekran kartı çakışması filan vardı hepsini düzeltirdim ama üstesinden gelmediğimden oyundan soğudum ve bıraktım ve duran hesaplarım a geri dönüp başlıyorum 1 hafta oldu mbot aldım önceden sbot kullanıyordum ve gine aynı hata 2 charla girdim 2 saat sonra clenti kapattı sonra girdim 1 clenti bildigizin kill gibi bişe yaptı masa üstünden clent tıklıyorum açılmıyor ama ses ler geliyor ama diger clent tıklıom oyuna giriyorum oyniyorum format attırdım ekran kartı aldım çakışmaları düzeltiridm son sürüm draver direx x leri herşeyi yükledim ama hala olmadı delircam summer4: summer4: summer4: olmadi: summer7: summer4: summer2: summer2: summer2:

2. Anonymous

Anonymous Guest

3. kenacke

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Eminmisiniz Bex filan diyor bex hatası ne :D hata vermiyor sadece kapıyor

4. kenacke

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Olmadı bunuda yaptım olmadı denedim gine atıyor.

5. kenacke

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kimse yokmu ya yardım etcek 0 pc aldım bu sorun bıktık yine bu sorun alah kahretsn