O kadar büyük bir saçmalıkki anlatamam :)) Dengeden bahsetmişler yada burdaki chn charlara sahip kişiler dengeden bahsediyorlar :)) Ben size 2 ırkı dengeleyeceklerse ilk başta düzeltmeleri gerekeni söyleyim... 15 saniye pot basma süresi.. Chn charlar ptsiz tek başlarına kasabiliyorlar ama eu charlar kendinden başka 7 kişinin agız kokusunu çekmek zorunda kalıyor kasılmak istiyorsa eğer. Tek başına kasılmaları çok zor çünkü bir giant geldimi direk yerlerde... Dengeden bahsetmeyin o yüzden :)) Uygulama çok yanlış ve saçma görünüyor eger böyle birşey olursa direk mail gönderirim joymaxe böyle saçmalık olmaz... İyi forumlar ...

A

Anonymous

Guest
qUatRoom_ demiş ki:
O kadar büyük bir saçmalıkki anlatamam :)) Dengeden bahsetmişler yada burdaki chn charlara sahip kişiler dengeden bahsediyorlar :)) Ben size 2 ırkı dengeleyeceklerse ilk başta düzeltmeleri gerekeni söyleyim... 15 saniye pot basma süresi.. Chn charlar ptsiz tek başlarına kasabiliyorlar ama eu charlar kendinden başka 7 kişinin agız kokusunu çekmek zorunda kalıyor kasılmak istiyorsa eğer. Tek başına kasılmaları çok zor çünkü bir giant geldimi direk yerlerde... Dengeden bahsetmeyin o yüzden :)) Uygulama çok yanlış ve saçma görünüyor eger böyle birşey olursa direk mail gönderirim joymaxe böyle saçmalık olmaz... İyi forumlar ...
çin karekterin kolay ve tek başına kasılmaktan başka ne artısı var bırakta o kadar olsun uniqler eu da pvp eu da en yüksek damage eu da en yüksek hız eu da en hızlı atak eu da en yüksek defans eu da bunları neden göz önüne almıyorsun bro :mrgreen:

+Dejavu+

Bilgiliyim
cyclone demiş ki:
hepsi fasa fiso blader tek geçerim alayıne gider makara:
Yalan dolan blader kaç blader yıktım haddi hesabı yok onların bana 10-15 k vurmasıyla benim onlara spearla yanıt vermemle summer6: sonucu=dead :thumbsup: kopkop.com

CappaBaron demiş ki:
qUatRoom_ demiş ki:
çin karekterin kolay ve tek başına kasılmaktan başka ne artısı var bırakta o kadar olsun uniqler eu da pvp eu da en yüksek damage eu da en yüksek hız eu da en hızlı atak eu da en yüksek defans eu da bunları neden göz önüne almıyorsun bro :mrgreen:
Üstad söylediğinde haklısın canı gönülden katılıyorum ... Lakin dengeyi sağlamak için eger bunlar geliyorsa 15 saniye pot süresininde kalkmasını istiyorum bir eu char kullanıcısı olarak hepsi bu .. Yoksa yanlış anlamayın eşitlikten yana değilim sanmayın aksine bu gelirse pvp ler daha kanlı ve çekişmeli olur... Lakin eu patch geldiğinden bu yana 15 saniye pot basma süresi batıyor biz eu severlere... Bazı şeyler düzeliyorsa bununda göz ardı edilmemesi lazım .. Çünkü önceden insanlar şunu söylüyordu "Eu characterler Chn characterlerden çok daha güçlü ve bu güc dengesini korumak için 15 saniye pot basma süresi var" tamam şimdi gelicek olan patch ile güç dengesi yaklaşıcak birbirine o halde de söylediğim gibi bu pot süresininde kalkması gerekir aksi halde hata yapmış olur joymax.. İyi forumlar...

qUatRoom_ demiş ki:
CappaBaron demiş ki:
qUatRoom_ demiş ki:
Üstad söylediğinde haklısın canı gönülden katılıyorum ... Lakin dengeyi sağlamak için eger bunlar geliyorsa 15 saniye pot süresininde kalkmasını istiyorum bir eu char kullanıcısı olarak hepsi bu .. Yoksa yanlış anlamayın eşitlikten yana değilim sanmayın aksine bu gelirse pvp ler daha kanlı ve çekişmeli olur... Lakin eu patch geldiğinden bu yana 15 saniye pot basma süresi batıyor biz eu severlere... Bazı şeyler düzeliyorsa bununda göz ardı edilmemesi lazım .. Çünkü önceden insanlar şunu söylüyordu "Eu characterler Chn characterlerden çok daha güçlü ve bu güc dengesini korumak için 15 saniye pot basma süresi var" tamam şimdi gelicek olan patch ile güç dengesi yaklaşıcak birbirine o halde de söylediğim gibi bu pot süresininde kalkması gerekir aksi halde hata yapmış olur joymax.. İyi forumlar...
eu carda giant cikdimi car yerde demissin, bende varrior var 102 lvl ken ful gap0 ken(sadece varrior yan sikil yok) 105 lvlde kasdiriyodum ne gianti giantin sürüsü gelsin isderse yavas yavas hepsinide keserdi, ama alismisiniz stafla tek atmaya canvarlara tek atan tekdede yerde mantikli bence çok şey isdiyon. ayrıca benim bikac car daha var bov, svord sheld ful farm ful nova item ama ezik bir varrior clerigi devirmek imkansız gibi bişey, adama saglam 2 tane cakiyom 3.ye yerde diyom clerige geciyo hp basiyo kendine, bana bir vuruyo hp nin yarısı getti 2. ye ben yerdeyim, varloklarda yeni peydah oldu bikac biseyler yapıyo zehirliyo stun atıyo hp emiyo yavas yavas hic acele etmeden yanına geliyo dokunuyo sana yerdesin gene kac sefer oyle zerkleyip carın sap gibi atak yapamadan kalakaldıgımı bilirim, ayrıyeten bov carda 6 lı 5 li 4 lü kombo atagı üst üsde fırlatabiliyon yani adama 15 ok atabiliyon birde el yakma cold oldumu tamam ama genede eu carlara karşı cin carlar zayıf. pvp de 3 dakika icinde eu carı devirmek icin 30 saniye zamanın var yoksa sen yerdesin. eu int çarın pvp si olmaz zaten en fazla sen ona 2 vururusun yada o sana 2 vurur. birde diyonki kasılmak icin 7 kisinin agız kokusunu cekiyon diye 8 li pt ye eu car varken kim alsın çin çarı orasınıda düsündünmü, pt broo dersin eu need yazar adam, inanki ptde yer bulmak eu için çok kolay, tek başına çin str partisiz kasan adam kolaymı kasıyo hele birde blade felan kasmak kolaymı. çin int çar kasmak akıl işide değil bende var biliyom ful int bov ve ful str bov kasdım çok az bir atak farkı var degmez sperla glave de aynı, çin int çar nükerden başkası kasılmaz diğer buildler ful str olur eu nunda hybirdi olmaz.

güncellemeler ilgimi çekti diyebilirim
holly speall 11 lv reduce kalacak sanırım ch skilleri up olacak ve yeni skiller zehir lvleri 12 13 lv olacaktır muhtemelen bu şekilde eu charlarda zehirlere maruz kalacaktır
bu ch charlarının yeniden eskisi gibi king olacağı anlamına gelir
benim glavie-blade-fire dual charım var zaten yıkabilen 2 kişi vardı şimdi onlarda pert olacak anlaşılan bu işin tadı kaçtı iyice :D

denge geliosa eu da çinliler gibi pot bassın o zaman dengeden bahsediosunuzya :)

A

Anonymous

Guest
SirGLooMy demiş ki:
güncellemeler ilgimi çekti diyebilirim
holly speall 11 lv reduce kalacak sanırım ch skilleri up olacak ve yeni skiller zehir lvleri 12 13 lv olacaktır muhtemelen bu şekilde eu charlarda zehirlere maruz kalacaktır
bu ch charlarının yeniden eskisi gibi king olacağı anlamına gelir
benim glavie-blade-fire dual charım var zaten yıkabilen 2 kişi vardı şimdi onlarda pert olacak anlaşılan bu işin tadı kaçtı iyice :D
holy spell 12 dg oluyor onda şüpe yokda ue ların biraz zayıflayacagı kesindir ama ne kadar orası bilinmez

CappaBaron demiş ki:
qUatRoom_ demiş ki:
bırakta olsun diye bişiy yok denge dengedir.ordan arttırıp burdan azaltmayla denge sağlanmaz :)

Server
Aspendos
Takımı
Galatasaray
unalkeles demiş ki:
107 Full Str Fire/Cold/Pacheon Bowum Var Alıcısı Var Ne Yapsam Bilemedim :D
ayın 12 sinden sonra karar ver, biz siteye daha detaylı bilgi ekleriz 120 lv test edicileri olarak :D

Yukarı Alt