Server
Takımı
Besiktas
Merhaba,

Bugün yeni kurulum yaptım, kurulum sonrası 1.482 gözükmekte ama starta bastığımda alttaki gibi bir hata geliyor. Yardım edebilir misiniz? teşekkürler.

Dosyalar

Server
Takımı
Besiktas
Cevap için teşekkürler.Evet, 2 kere denedim, dns değişimi yaptım, restart yaptım fakat halen aynı hatayı almaktayım.

Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
@Venom_yuc

Oyunumuzun simgesini sağ tıklayınız ve özelliklere giriniz.
Özelliklere girdikten sonra Uyumluluk Sekmesine giriniz ve Uyumluluk Devre dışı bırakınız.
"Uygula" ve "Tamam" dedikten sonra tekrar oyuna giriş yapmayı denediğinizde herhangi bir sorun kalmadığını göreceksiniz.

Dener misiniz ?

Server
Takımı
Besiktas
@Redd

cevap için teşekkürler ama herhangi bir uyumluluk seçili değil.

Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
acaba kurulum yaparken x-trap dosyasını antivirüs programı karantinaya filan mı aldı ? kurulum yaparken virüs programın hata verdi mi yada virüs var diye belirtide bulundun mu ?

Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
Bence komple sil oyunu ondan sonra tekrar kur ve kurarken de virüs programını kapatta kur .. Aklımdan gecen virüs programı ile ilgili bir sorun.

X-TRAP Hatasını Bende Alıyorum.Antivirüs ile Tarama Sonucun da Bir Virüs Bulmuyor.1-2 Chara Giriş Yapılıyor SBOT ile ama 3-4-5- Charına Girmeyi Denediğimiz De Oyuna Alıyor Oyundan Atıyor.Bu Konuda Yardımcı Olurmusunuz Bu Hatayla Karşılaşıp Çözen? Xtrapdan Önce Böyle Bir Hata Yoktu.

Server
Takımı
Besiktas
bendeki sorun ip değiştirince düzeldi. Basit bir proxy değişikliği yaptım, xtrap indi ve oyun açıldı. Şimdi standart ip adresim ile rahatça girebiliyorum. Sanırım bazı iplerde xtrap ulaşım sorunuz var.

Yukarı Alt