1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

SilkMind Yardım !!!!!!

1. ZeRoCaNo

ZeRoCaNo Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar Oyuna Almıyordu Bende Silkmindi Yukledim FareWork 2.0 Da Yukledim Hersey Tamm Ayarlarıda Yaptım Başla Dedi Oyuna Otomatik Start Dio Ama Oyuna ID Ve Şifre Keni Kendine Yazmıo Ve 5 Saniyede Bi Kod Gelmiyor Neden Olabilir ???????Lütfen Bi CvP

2. bejiko

bejiko Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    o sorun bende de var bende bi yöntem buldum sen oyuna nasıl giriceksen gir id pw ekranı gelince silkmind ı aç baslat yerine ekle yi seç orada bir numara çıkyor onu seç sonraki simgesini seç sonra gelen pencereden giriş şifresi yollanıyoru seçip ekleye bas o kendisi sonra id pw yazıyor ama bazen pw yazmıyor oyundan çıkıp bir kaç kere denemen gerekebilir.

NOT: Bu şekilde oyuna girdiginde bende masaüstüne geçemiyorum sendede yaparsa onun içinde sro_hider ı indir oyunda iken ctrl-alt-deleye yap ve sro client e sag tıkla simge duruma küçült sro_hider programından resize ı seç tıkla.Bitti sandın ama yanılma bunu yapınca oyunu tekrar ekrana almıs oluyorsun ve son hamleye geliyoruz alt-tab la sro_hider ı seç ve space e bas odan sonra ekran ayarladıgın boyu alıcak...

Biraz zahmetli ama işine yarıyacagını umuyorum ben bu şekilde kullanıyorum daha iyi bir yöntemin olursa yaz başka arkadaşlardan faydalansın ?!!!!!!!