1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Silk ve Gold satılır

1. ironlance

ironlance Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    1- iSRO Power Bot 12 TL
    2- 50 Silk 7.5 TL
    3- 100 Silk 14 TL
    4- 300 Silk 41 TL
    5- 500 Silk + 25 Silk 66 TL
    6- 700 Silk + 50 Silk 94 TL
    7- 1000 Silk + 100 Silk 140 TL

Silklerin hepsi e-pin olarak verilir.
    ----------------------------------
    Gold fiyatları sürekli değiştiği için konu başlığı altından sorarak veya msn den almak istediğiniz server'ın gold fiyatını güncel olarak öğrenebilirsiniz.(Fiyatlarımız son derece uygundur)

Para yatırma seçenekleri:
    #
    Havale & EFT

Aşağıda listelenen banka hesaplarımıza, banka içerisinden, internet üzerinden ya da telefon bankacılığı aracılığıyla ödeme yapabilirsiniz. Nasıl ödeme yapacağınıza dair bilgiyi ilgili banka çalışanlarından almanızı öneririz.

* Akbank
    * Finans Bank
    * Garanti Bankası
    * PTT Bank
    * Türkiye İş Bankası
    * Yapı Kredi Bankası
    * Ziraat Bankası

ATM

Asağıda listelenen banka hesaplarımıza, ilgili bankanın ATM' lerinden ödeme yapabilirsiniz. Bu şekilde yapılan ödemelerde banka ücret kesebilir. Yapıkredi Bankası, HSBC ve Finans Bank ATM' lerinden yapılan ödemelerde bankalar şu an için ücret almamaktadırlar.

* Akbank
    * Finans Bank
    * Garanti Bankası
    * Türkiye İş Bankası
    * Yapı Kredi Bankası
    * Ziraat Bankası

Moneybookers

Moneybookers, internet üzerinden direkt olarak ödeme yapabileceğiniz PayPal benzeri bir ödeme biçimidir. Daha güvenli bir alış-veriş ortamı için Moneybookers kullanmaktayız.

Yukarıda yazmış olduğum ödeme seçenekleri mevcuttur,ödeme yapmak istediğiniz yöntem için hesap bilgileri msn den verilecektir.
    Her türlü sorularınız için = mailto:canlidestek@windowslive.com

2. ironlance

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar silk fiyatlarım son derece uygundur,kendi kredi kartınız ile alsanız 155liraya geliyor,yaklaşık 25 lira karınız oluyor,(ayrıca e-pin dir hiçbir risk oluşturmuyor)

Güven ortamının sağlanması için;isterseniz e-pin leri cep telefonunuza mesaj ile göndereceğim,parayı yatırmadan önce 1 kere çağrı atarsınız,parayı yatırdıktan sonra bana gerekli bilgileri verirsiniz(gerekli bilgi bankaya göre değişiyor,işlem no,cep telefonu,ad-soyad gibi...)onaylandıktan sonra cep telefonunuza e-pin leriniz yollanır.Yada elden almak isteyen olursa Kocaeli/Merkez'de oturuyorum.

3. ironlance

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  4. ironlance

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0