ben bişey sorcaktım paypaldan aldığımızda dolar üzerindek alıyoruz. ama kredi kartına türk parası olarakmı işleniyo yani biz türk lirası olarakmı ödüyoruz?

Merhaba arakdaşlar...Silver premium alacagım ama bi türlü asıl serverım greece'e giremiyorum..Başka bi serverda dandik charıma alsam premiumu bunu greeceteki asıl charıma girerkende kulanabiliyormuyum?Lütfen acil cevap bekliyorum Confused

ben böyle yapmıyom gidiyorum nete adama söylüyorum adam veriyo bende yükleyip kasıyorum böyle daha kolay

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
rezalet olmuş gönder bana bu dosyaların ham hallerini nasıl olur yapıp göstereyeyim bundan sonra ona göre yaparsın ok Wink

extraloob demiş ki:
rezalet olmuş gönder bana bu dosyaların ham hallerini nasıl olur yapıp göstereyeyim bundan sonra ona göre yaparsın ok Wink
benim şekil bu abi bu nasıl Cool

-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Bu credi kartı ile almanın yöntemi ve bazı genç arkadaşlarmız var aramızda credi kartları yok ve silk almak istiyorlar onlar içinde joymax turkısh e -pin diye bir seçenek çıkarttı onlarda ptt ye yollama parası olarak 1 YTL ödeyerek belirli sitelerden silk alabilirler Wink

Yukarı Alt