1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Silk alırsak............

1. SuperNaturaL

SuperNaturaL Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Silk alırsak bide bot kullansak banlanırmıyız şu an yoksa joymax o olaydan sonra bunu yapmazmı bi daha lütfen yardımcı olun bot kullanan varmı hala?

2. kasirga32

kasirga32 Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    silk alan banlanmıo die bir sey yok ama bi nebze olsun korursun kendini

3. CaN_KsK

CaN_KsK Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Mod.
    Silkini düzenli alıp,ücretli isrobot tbot veyahut güvenilir botlardan kullanırsan ban yemek ihtimalin yok denecek kadar az.

4. Absence

Absence   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    sadece beleş botları kullanan uyeleri banlamaya calışıyorlar arada silk alan paralı bot kullananlarda kaynıo ama zaten joymaxın bunu pek umursadığı soylenemez onlar sadece paralrını almaya bakıolar 1-2 durust uye banlanmış onlara ne

5. SuperNaturaL

SuperNaturaL Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben bu ay çara 300 sil yükledim mesela bunun 120 silkini harcadım 180 silk var şu an çarda bununlar tavşan alıp bota bıraksam kalan 92 silk banlanmamı engellermi?

bide her ay 50 silk yüklesem düzenli olark yüklemiş sayılırmıyım?

6. Absence

Absence   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    valla bak sole solim ben 2 ay boyunca bot kullandım premium almadan oncede sonrada kullandım
    para lı bot(isro-tbot) bunları kullanıcaksan banlanma riskin az ama sen hiçbişi kullanmasanda bi banlanma riskin vardır herzaman yani ne silk alırsan korunursun nede bot kullanırsan banlanırsın diyebiliriz hersey olabilir
    (yinede silk almak insanı korur bi nebze ama beleş bot kullanıosan seni kimse kurtaramaz :D)

7. Wind

Wind Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    beyler bu kacıncı konu sayamadım bot kullanan ban yermi bilmem silk alan banlanırmı bırakın artık böle seyleri yaw joymax ın yaptıgı tek sey 2-3 haftada 1 kereliğine mahsus rastgele ban yapmak ve bot kullandıklarını öne sürmek oldu.benim arkadaşımın gaia serverinde hiçbirsekilde bot kullanmadan pvpl yaılarak kasılan 74 lvl charı ban yedi ama 3-4 gün sonra tekrar kullanıma acıldı sizce bu neyin göstergesi.suan 90 lvl full farm elinde sun silahları olan bi charınız joymax tarafından banlansa yapacak hiçbirseyiniz yok malesef.bot kullanmıyor bile olsanız bot yüzünden banlandı derler olur biter bu kadar basit birsey.örnekleri coğaltabilirim 700 silkin yüklendiği gün banlanan charlar biliyorum. nese herkesin kendine göre bi mantelitesi var bi çözümü var bence silk almak ban yemeyi önlemez.sadece aza indirger.herkese kolay gelsin

8. Misproject

Misproject Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :thumbsup: bnm çar war 31 lvl 0 silk war no banned hala yahu :think: bota da kurdum loader le de girdim hala duruyo