Wiz Eu kasmkatan bıkmıstım 110 da olmustum artık sıkılmıstım aynı seyden charlarımı sattım ve blade fire force actım ve sımdı 110 cok az bır zaman kaldı :)

- Resim Silinmiş.

Uploaded with ImageShack.us

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Kardesim çarının tipi'ni cok severim güzel tercih ve o adama sword yada blade cok yakısıyor carın harika, allah nazarlardan korusun nice 110'lara novalara, hersey gönlünce olsun :)

yeni çarın hayırlı olsun bro. ewet arada değişiklik şart. bazen insan aynı şeyleri yap yap sıkılıyo. benimde 110 glave var. 2 gün önce 110 lv ff oldu. şimdi napem diye kara kara düşünüyom. bi wiz açıp 1 ay sp kastım. oda 87 ff oldu. şimdi sırada onu 110 yapmak var. blade çarı oldum olası sevmişimdir. ama blade / fire/ cold olsa daha güzel olurdu.kendi fikrimce.hayırlı olsun tekrardan

Takımı
Galatasaray
Kasması çok zor olmalı , bu arada ekran 23" sanırım.

Teşekkürler arkadaslar 110 kervanına ılk katılanlardanım blade hevesım vardı onuda gıderdım cok sagolun kasması cok zor 1 haftada 14 exp :(

compassionate demiş ki:
yeni çarın hayırlı olsun bro. ewet arada değişiklik şart. bazen insan aynı şeyleri yap yap sıkılıyo. benimde 110 glave var. 2 gün önce 110 lv ff oldu. şimdi napem diye kara kara düşünüyom. bi wiz açıp 1 ay sp kastım. oda 87 ff oldu. şimdi sırada onu 110 yapmak var. blade çarı oldum olası sevmişimdir. ama blade / fire/ cold olsa daha güzel olurdu.kendi fikrimce.hayırlı olsun tekrardan
Blade Tanktır...Cold Nuker Bow gıbı charlarda Tank olamsını saglar ben zaten tankım cold olsam ne yatarım ne yatırırım force ideal :) yatırıyorum ama yatmıyorum vıdeoları eklyıyecem 37 dk bow ıle pwp yaptıgmz oluyor :)

:D iyi o zaman bende başlıyım artık scammere nasıl olsa ispatlanmadıgı sürece kimse inanmıyo neyse beni iplemez yeni çarım daha iyi ha ben sizin yüzünüzden 500tl borç ödedim :D bir gün açcamki ss bölümünü mr staf çalındı kim çalarsa helali hoş olsun diycem o derece nefretle doluyum sana karşı emreural neyse hayrını görme afk ...

Deadly_TR demiş ki:
:D iyi o zaman bende başlıyım artık scammere nasıl olsa ispatlanmadıgı sürece kimse inanmıyo neyse beni iplemez yeni çarım daha iyi ha ben sizin yüzünüzden 500tl borç ödedim :D bir gün açcamki ss bölümünü mr staf çalındı kim çalarsa helali hoş olsun diycem o derece nefretle doluyum sana karşı emreural neyse hayrını görme afk ...
Noluyor Kardesım Hayırıdr Topicimde bo bır duyuruda bulunmussun kıme dıyorsun ?

Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
LiFe4EveR demiş ki:
Wiz Eu kasmkatan bıkmıstım 110 da olmustum artık sıkılmıstım aynı seyden charlarımı sattım ve blade fire force actım ve sımdı 110 cok az bır zaman kaldı :)

Tebrikler :) 110 yapmak isteğim char özelliklerini taşıyor force hariç :twisted:

Redd demiş ki:
LiFe4EveR demiş ki:

Tebrikler :) 110 yapmak isteğim char özelliklerini taşıyor force hariç :twisted:
Force gibisi varmı guzelm :)

Yukarı Alt