Bende de jangan cavede bota bırakıorum bazen çok gzel kesiyor bazende hiç kesmiyor öyle dolanıor sadece bana bi mob vurursa saldırıyor :S lütfen yardım edin

ya ben deli gibi dc yiyorum yemediği zamanda 3.çarı açtığım max 5 dk içinde dc veriyor çözümü varmı??

Arkadaşlar botta hemen hemen bütün ayarlar yapılmış durumda. Karakteri kasma bölgesine götürüyorum kasıyor. Buraya kadar herşey istediğim gibi gidiyor. Ama silah kırıldığı zaman karakter öyle bekliyor. Silah kırılınca şehire dön seçeneğide işaretli. Pot falan bittiğinde, başka herhangi birşey olduğunda return çekiyor şehire dönüp pot da alıyor. Rpr de yapıyor. Ama silah kırıldıgında öyle hp potunun bitmesini bekliyor. Geçmiş sayfalarada baktım bu sorunla ilgili bir çözüm bulamadım. Sorunun çözümü nedir acaba bilen var mı ?

Dostlar yeni aldığım sro botta üyelik almak için login diyorum ama 3 nokta çıkıyor buyüzden üye olamıyorum sebebini bilen lütfen söyliyebilirmi aldığım kredileri kullanamıyorum

Bendede sikiller bir türlü görünmüyor .Çarda tüm sayfalar boş hp mp item ne varsa bankaya koydum sadece return ve bankaya koyulamayan 2 scrol kaldı 25 30 defa return çektim gelmedi sikiller başka çar açıyorum skiller geliyor ana çarım da sikil yok .

arkadaslar acil bakarsanız bi botun herseyini yapıyorum hotandan çıkamıyor.koprunun ustunde bi ileri gidiyo bi geri geliyo ama çıkamıyo ne yapmalıyım

kral_kartal demiş ki:
arkadaslar acil bakarsanız bi botun herseyini yapıyorum hotandan çıkamıyor.koprunun ustunde bi ileri gidiyo bi geri geliyo ama çıkamıyo ne yapmalıyım
kasılacagın yerin koordinatlarını yazmalısın.

Kasacağım yerde gayet güzel işliyor bot, pot bitince de return çekip şehre dönüyor ama öylece kalıyor orda hiç bir şey yapmıyor. Bütün ayarları da yaptım üstelik, eksik bıraktıgım bir şey mi var acaba yardım ederseniz sevinirim.

Benimde yardıma ihtiyacım var bot kasma alanından ısıınlanınca yüzükcüden return alıyor ve bekliyor her ayarıda yapılı 2 senedir issrobotcuyum böle hata görmedim :SS

botla giriyorum ama;

beyler yardımcı olur musunuz acaba sorun şu :
auto training seçenegine tıklayamıyorum yani tıklıyorum ama aktif hale gelmiyor ayrıca skill refresh vb. yaptığımda yenilemiyor current area dediğimde alakasız bir yer fln gösteriyor nasıl çözerim sorunu ??? Tşkkkürler şimdiden

Arkadaşlarım Bedavaya Kullandıklarını Soylemşlerdi Dogru Olabilirmi Bedava Kullanılabilrmi ?

fxS

rank8
kral_kartal demiş ki:
Aynı sorunu bende yaşıyorum ,hala bir çözüm bulamadım.

fxS

rank8
Anlaşılan bu duruma çözüm olmucak yakın zamanda sbot a geçmek lazım :oldie:

Arkadaşlar bende botu açıyorum oyuna giriyorum bot bufları basıyo atak yapmaya başlayınca dc weriyo yardım edin plssssssssssssssssss

Yukarı Alt