Leetnock demiş ki:
Dulce Amor demiş ki:
WoozyBici demiş ki:
içmiyorum, yanımda içirtmiyorum, inadıma içerlerse dövüyorum :roll:
yapma reyiz o kadar asabi olma :P
Reyiz dahil incimsi kelimeleri kullanmamaya dikkat edelim :muck:
Bu sitenin güzel yanı orasıydı zaten.Çoğumuzun orada üyeliği var ve dilimiz "panpa reyiz " gibi kelimelere alıştı ben hocalarıma bile panpa naber diyorum.Hapishane mi burası ?

Konunun Başlığını görünce aklıma gelen bi fıkrayı paylaşmak istedim;
Bir gün iki kafadar mezarlıkta içerlerken bir ışık gözlerini almış..bakmışlar bir cenaze gelmiş adamı gömüyorlar..içkileri bir ağacın dibine bırakıp gitmişler mezarın başına..biri ''Allah Rahmet eylesin neyi vardı merhumun'' deyince merhumun oğlu ''Kötü alışkanlığı çoktu içki-sigara-kumar-vs. onun için öldü'' demiş.Adamlar yerlerine dönmüşler başlamışlar konuşmaya ''Usta biz bırakalım bu meretleri baksana adam genç yaşında ölmüş'' diğeride ''evet'' diyerek onaylamış.Aradan 5 dakika geçmiş bir ışık daha belirmiş..yine bir cenaze, onların yanlarınada gitmişler yine ''Allah rahmet etsin neyi vardı merhumun '' demişler adamın yakını ''Hiç bir şeyi yoktu ne sigara ne alkol birden kalp krizi geçirdi ve öldü'' adamlar yerlerine dönmüşler ve adamın biri ''Usta boş ver biz içelim içeceğimizi zaten içenle içmeyen arasında 5 dakika var'' demiş.
:nod:

Pzy

rank8
CoolerMaster demiş ki:
Konunun Başlığını görünce aklıma gelen bi fıkrayı paylaşmak istedim;
Bir gün iki kafadar mezarlıkta içerlerken bir ışık gözlerini almış..bakmışlar bir cenaze gelmiş adamı gömüyorlar..içkileri bir ağacın dibine bırakıp gitmişler mezarın başına..biri ''Allah Rahmet eylesin neyi vardı merhumun'' deyince merhumun oğlu ''Kötü alışkanlığı çoktu içki-sigara-kumar-vs. onun için öldü'' demiş.Adamlar yerlerine dönmüşler başlamışlar konuşmaya ''Usta biz bırakalım bu meretleri baksana adam genç yaşında ölmüş'' diğeride ''evet'' diyerek onaylamış.Aradan 5 dakika geçmiş bir ışık daha belirmiş..yine bir cenaze, onların yanlarınada gitmişler yine ''Allah rahmet etsin neyi vardı merhumun '' demişler adamın yakını ''Hiç bir şeyi yoktu ne sigara ne alkol birden kalp krizi geçirdi ve öldü'' adamlar yerlerine dönmüşler ve adamın biri ''Usta boş ver biz içelim içeceğimizi zaten içenle içmeyen arasında 5 dakika var'' demiş.
:nod:

kimin ne zaman öleceği belli değil ama sigara içki vb. vücüda zarar veren şeyler tüketiyor bizi şimdi genciz birşey olmaz diyoruz ama yaşlanınca acını çekeceğiz.

Oliver Stam demiş ki:
Ben bu sigarayı istesem anında bırakırım zaten az içiyorum 1 saatde 1tane :mrgreen: :P

Yeri Geliyor 4 saatte 1 tane yeri geliyor 1 saatte 6-7 tane değişir.bırakabılıyorsan bırak hem cebe hem saglıgına yararlı olur cool2:

ne zaman kadamla 2-3 gün sigarasız kalıp bıraktığımızı düşünsek, hemen tekel bayiisinden 1 paket sigara alıp bunu kutluyoruz ve paket bitene kadar tekrar başlama kararı alıyoruz :)

Yukarı Alt