Sigarasız Kaç Gün Dayanabileceğim . Görücez. Hırs Yaptım Bırakacağım. :coffee:

Ps:Hergece Yatmadan Önce Güncelliyeceğim.

15 Mayıs 2011 Sigarasız 1.Günüm ---> Yemek Sonrası vede Kahve İçerken Büyük Yoklugunu Hissettim Yinede İyiyim Yılmak Yok .. :coffee:

16 MAyıs 2011 2.Gün --->Biraz Daha Sinirliyim :roll: Yinede Devam Durmak Yok :coffee:

17 Mayıs 2011 3.Gün ---> Sigara içme İsteğimde Azalma Yok. Nedense Sürekli Ac Hissediyorum Kendimi

18 Mayıs 2011 4.Gün ---> Arkadaşlarım Yanımda Sigara İçerken İçmemek Çok Zor sin:

19 Mayıs 2011 5.Gün -->İştahım Kapalı. Nedense Öksürük Başladı daral:

ben bıraktım tekrar başladım bırakmanın tek yolu alışkanlıklardan vazgeçmek. mesela ben kahvenin yanında sigara içmesem ölürüm gibi geliyordu.. Ondan vazgeçtim ve diger alışkanlıklarımdan vazgeçtim Bıraktım. Bu arada en büyük unsur arkadaş ortamı..

M ' BiLGiN demiş ki:
ben bıraktım tekrar başladım bırakmanın tek yolu alışkanlıklardan vazgeçmek. mesela ben kahvenin yanında sigara içmesem ölürüm gibi geliyordu.. Ondan vazgeçtim ve diger alışkanlıklarımdan vazgeçtim Bıraktım. Bu arada en büyük unsur arkadaş ortamı..

Üniversitede Aralarda Bir Öğrencinin Vazgecilmezidir Sigara. O Yüzden Zor Olucaktır Biliyorum . Ama Meselede Zor u Başarabilmek Değilmi ZATEN :curtain:

Benım ev arkadasımda sigara iciyor bırakmaya calıstı tuteneson falan aldı ama bırakamadı:) azalttı sadece eskiden 2günde bi paketti artık 3günde :)

Onitsuka demiş ki:
Benım ev arkadasımda sigara iciyor bırakmaya calıstı tuteneson falan aldı ama bırakamadı:) azalttı sadece eskiden 2günde bi paketti artık 3günde :)

Yeni uyandım :coffee: Çok Alıştırmış Kendine İstiyor Ama Pes Etmek Yok :coffee:

canın cekerse google'da dudak kanseri yazıp görsellere bak bayağı iyi gelir :) inşallah bırakırsın

bu başlığı gördükçe sigara yakasım geliyor hatta şimdi yaktım.eren bi dal veriyim hacım rahatlarsın bütün stresin biter.yanınada nescafeyi yaptınmı oooh dünya varmış dersin :lol: :detective:

Yukarı Alt