1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Sigara İçtiğiniz İçin Teşekkürler(2005)

1. Zippy

Zippy Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Şahsen filmi daha yeni izledim ve çok başarılı buldum.Baştan sona sıkılmadan izlettiriyor kendini.Televizyonda hep sigaranın zararlarından bahsedildiği için sigarayı savunan bir adamın filmi çok cazip geldi :twisted:

Yapım: 2005 - ABD
    Tür: Dram, Komedi
    IMDB:7.7
    Süre: 92 dakika
    Yönetmen: Jason Reitman
    Oyuncular: Adam Brody, Aaron Eckhart, Katie Holmes, Maria Bello, Cameron Bright
    Senaryo: Jason Reitman
    Yapımcı: David O. Sacks, Edward R. Pressman

Nick Naylor, büyük bir sigara şirketinin sözcüsü olarak sigara üreticilerinin ve sigara tiryakisi olan insanların haklarını savunmaktadır. Ama bu iş sanıldığı kadar kolay değildir. Sigaranın sağlığa verdiği korkunç zararlar, kullanıcılar tarafından bile bilinen bir gerçektir.

Sigaranın bu olumsuz imajını düzeltmek için yeni bir çalışma başlatan Nick, karşısında sağlık örgütlerini ve amansız bir senatörü bulur. Bunların hiçbirinden gözü korkmayan Nick için kırılma noktası, oğlunun ona bakış açısının değişmesi olacaktır.

Kurnaz yapısı ve hiciv dolu senaryosu ile oldukça beğeni toplayan film, Amerika’dan son yıllarda çıkan en iyi komedilerden biri olarak değerlendiriliyor.​

2. Rewind

Rewind   exlmanager rank8

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    58
    Gece indirir izlerim bende film arıyodum :D

3. Zippy

Zippy Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Böyle tartışmaya dayalı filmler çok hoşuma gidiyor.Ne zamandır(Hobbit'i saymazsak) güzel bir film izlemiyordum.İyi geldi :D