şifresini unuttuğum karakterim için yeni bir şifre alabilme imkanım var mı acaba :cry: ?? karakterin üyeliğini msn adresini ve order nosunu biliyorum biliyorsanız ve yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler .. :!: :cry:

ben yazdımda sıfresı unutulmus charlara ve hacklenen charlarla ılgılenmıyoruz dedıler benımde charım calınmıstıda ama sen yınede bı dene order sıfresı olduğundan

WeAre

Buralıyım
sanırım yok ama yinede gmlere bir mail göndermeyi dene şu aralar çok yoğunlar seni görmezden gelebilirler

Oyuna uzun bir süredir girmiyordum 100lvl geldi falan diye merak ettim girmek istedim şifre yanlıs diyince şaşırdım bütün bilgiler yazıyor ama şifre yanlıs diyor chara benden başka giren kimse yoktu çok ilginç bir durumla karsı karsıyayım . inş ilgilenirler yardımlarınız için tskler birde ortalıklarda sahte msn adresleri dolasıyormus gmlere ait gerçek mail adresini yazabilirmisiniz ?

TcranberrieS demiş ki:
Oyuna uzun bir süredir girmiyordum 100lvl geldi falan diye merak ettim girmek istedim şifre yanlıs diyince şaşırdım bütün bilgiler yazıyor ama şifre yanlıs diyor chara benden başka giren kimse yoktu çok ilginç bir durumla karsı karsıyayım . inş ilgilenirler yardımlarınız için tskler birde ortalıklarda sahte msn adresleri dolasıyormus gmlere ait gerçek mail adresini yazabilirmisiniz ?
mailto:[email protected] bunu ecsro.net sıtesınden aldım

BurakK* demiş ki:
TcranberrieS demiş ki:
mailto:[email protected] bunu ecsro.net sıtesınden aldım

ben msn de konusuyordum görevliyle küfür etti a...q gm ye ulaşayım attırdım onu yardım etmiyor kimseye mailto:[email protected]

Of ya desenize gitti güzelim char :( neyse arkadaslar yapılacak birşey yok gibi gözüküyor tsk ediyorum hepinize yardımlarından dolayı :(

Yukarı Alt