Arkadaşlar ben şimdi şifremi felan msn de dahil herşeyi değiştirdim.ama şifrenin doğru oldugundan eminim siteye login olmuyor fakat botla girince o id pw ile oluyor.botun süresi bitince nasıl yapacam.bi yardım edin.

extraloob demiş ki:
silkroadonlinecomtr demiş ki:
SBot Şifresi Değiştirme

Şifreni neden değiştiremediğini anlamadım. Eski şifreyi bildiğine göre şifreni çok kolay değiştirebilirsin. Yeni şifreni seçerken 8 karakterden, harf ve sayılardan oluşmasına dikkat etmelisin.

:muck: :kalp: :beer: :thumbsup:
O kişinin dediği şifre değiştirme.ben değiştirdim şifreyi felan ama botla girince id pw yi kabul ediyor.ama siteye login olamıyorum.

yaf ben yanlış e-mail yazmışım.2 tane alt tire koycağıma gitmişim 1 tane alt tire koymuşum.bunu aktivasyon kodunu gönderince anladım.beyler yardım edin napacağım.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
üyelik hesabına gir profilden mail adresini değiştir yeni maile gelen yanıtı tıkla ve yeni mail actived olsun ^^

stoRm demiş ki:
Arkadaşlar ben şimdi şifremi felan msn de dahil herşeyi değiştirdim.ama şifrenin doğru oldugundan eminim siteye login olmuyor fakat botla girince o id pw ile oluyor.botun süresi bitince nasıl yapacam.bi yardım edin.
Mail adresini değiştirdiysen yeni mail adresini onaylamamış olabilirsin. Mail adresine bir posta gelecek. Oradaki linki tıkla ve yeni mail adresini onayla.

Siz olayı tam olarak anlayamadınız. ben botu kullanıyolar diye değiştirdim id pw ve msn i.değiştirdikten sonra şimdi siteye login olamıyorum ama id pw ile botla girebiliyorum.siteye login olmam için o msn e gönderilen linke tıklamam lazım ama yanlış msn yazmışım.o yanlış olan msn de şuanlık kullanılıyor.yani olay böyle.

Sorunu çözdüm .nasıl çözdüğümü bilmiyorum ama çözdüm.

bişey sorucam.adamlar site deki nickimi ve botun nickini biliyorlar.adamlar botcave yetkilisi ile görüşüp botun accountunu felan alabilir mi ?

Yukarı Alt