cumartesı gunu carı bota bıraktım bugun pazartesı gunu geldım baktım pre bıtecek sılk alayım dedım şifre yanlıs dıyo sılkroada gırerken ala la oldum tabı noılur nolmaz sıfreyı degısdıreyım dedım 3 saat bılmem ne dıyo anladıgım kadarı ıle 3 saat ıcınde degısdıremzsın dıyo soyuluyormuyum neyım. allahdan car hıc dc olmadı yarın salı gettı mallar degısdıremzsem yandım heral bi tarafım ates aldı.............. silkroadaın sıtesındede sılk le alakalı bir sorundan bahsedıyor sorun bendemı oyundamı...

you are blocked for one hour by entering wrong information 3 times when you login or modify personal information
bunu yazıyo sifermi degişidrmeye yada girmeye çalışınca

kendim şifremi 3 sefer yanlıs girince boyle bir hata vermiş olabilirmi çünkü bende 2 çar var şifrelerini bazen karıştırırım. bu kanıya nerden vardım diğer çarın şifresi değişmemiş haclicek olsam ikisinide haclerdim hem şifresi değişmeyen çar 100 lvl inşallah hata bendedir içim biraz rahatladı valla. anlamanın kesin çözümü oyundan çıkıp tekrar girmek sanırım ben malları diger çara aktararyım oyundan cıkıp denıyeyım şifre değişmişmi bakayım...

hata bendeymiş şifremi ben yanlış girmişim. benim için buyuk bir heyecan oldu bir an için soyuluyorum zannetdim adrenalin seviyem tavan yaptı bir anda:)))))

Yukarı Alt