Arkadaşlar Ya Benim Abim Pc ye Sifre koydu nasıl Kırabilirim... Sakın F8 Güvenli Mod Deme !!!

WeAre

Buralıyım
tek yöntem o :P kaldırmıyacağına göre şifreyi yapacak bişey yok :P

Birde pcnin içinden bi kabloyu cekip şifreyi kırma çözümü vardı ama hatırlamıorum.

Şifre isteyen yer geldiginde Kullanıcı adına administrator yaz giriş yap sonra sonra denetim masasından şifreyi kaldırırsın.

Eğer biosa koyduysa şire kolay kasayı aç anakartın bios pilini çıkar tekrar tak jumperler sıfırlanmış olur :wink1:

KULLANICIYA

administrator

yaz şifre koymadan enter de giricektir her pc de administrator kullanıcısı kesınlıklıkle vardır şifre koydularsa işte f8 yok oda olmadı formattan başka bişey paklamaz...

Şifre nasıl bir tur şifre msdostanmı yoksa başkamıonu soyle bişifre koyu deyip geçilmez. bir çoktür şifre var onu soyle yazalım.

BoOoOS demiş ki:
Şifre isteyen yer geldiginde Kullanıcı adına administrator yaz giriş yap sonra sonra denetim masasından şifreyi kaldırırsın.
şifre yi kıramazsın ama şifreyi değiştirebilirsin.bilgisayarıma sağ tuş yönet ten sistem araçları - yerel kullanıc...-users in üstüne sağ tıklayıp parolayı belirle deyince bir yazı gelir evet e tıkla yeni şifren hayırlı uğurlu olsun

Yukarı Alt