Biri Ağlıyarak Başlar Hayata Rahmetlen,Biri Veda E
account alırken hiçbir account satılamaz accounlar joymaxa aittir yazıyor Ama maillerinizi sallamayın diye bir uyarı göremiyorum ben nedense joymax oyunun içine etti

E-mail ini sallıyanlar şuan şifrelerini değiştiremiyorlar.

E-mail şifresini unutanlar şuan şifrelerini değiştiremiyorlar.

Bug reporttan küfür etmekten ellerim ağrıdı Ve hala serverlar full e-mail ini sallayıp şifresini değiştiremiyenler hala oyunda hala joymax a para kazandırıyosunuz.Adamların her tarafını kaldırdınız.

Benim arkadaşım yüksek fiyatlara sattığı çarlarını şu an kolaylıkla geri aldı... artık gerisini siz düşünün

beyler bir sorum war mesela ben ıd msn gs biliyom ama msn pw bilmiyom bu artık geçersiz dimi artık msn korumaları yok eskisi gibi sadece msn war koruma yokk böleyse charımı geri alcam:D

cH4cH4r0n demiş ki:
bnde aynı durumdayım 150k spli charım gitti -.-
bnm 850k sp li charın emaıl adresı sallamasyon :D sıfreyı benden baska bılen yok o konuda rahatım ama ilerde charıs stmak ıstersem satamam yada soyulursa devam edemem o chara. sanırım buna da bir telafi yöntemi getirilebilir. joymax neyı napacak artık çözemiyorum bekleyıp gorcez

bangez demiş ki:
cH4cH4r0n demiş ki:
bnm 850k sp li charın emaıl adresı sallamasyon :D sıfreyı benden baska bılen yok o konuda rahatım ama ilerde charıs stmak ıstersem satamam yada soyulursa devam edemem o chara. sanırım buna da bir telafi yöntemi getirilebilir. joymax neyı napacak artık çözemiyorum bekleyıp gorcez
Salladığın msni biliyorsundur,git öyle bir msn adsresi al,ben öyle yaptım :thumbsup:

Xhizors demiş ki:
bangez demiş ki:
cH4cH4r0n demiş ki:
Salladığın msni biliyorsundur,git öyle bir msn adsresi al,ben öyle yaptım :thumbsup:
.com yok sonunda :D örnegin su sekıl asdqwe@zzzsss
.com olmadan da aldırmıyor hesabı. alsan bıle oyle hesaplarda posta kutusu kullanılamıyor sadece msn gibi seylere gırerken ıse yarıyor.

Biri Ağlıyarak Başlar Hayata Rahmetlen,Biri Veda E
Salladığın msni biliyorsundur,git öyle bir msn adsresi al,ben öyle yaptım :thumbsup:[/quote]
.com yok sonunda :D örnegin su sekıl asdqwe@zzzsss
.com olmadan da aldırmıyor hesabı. alsan bıle oyle hesaplarda posta kutusu kullanılamıyor sadece msn gibi seylere gırerken ıse yarıyor.[/quote]
benim sallamasyonlu msn im hotmail.com ama kullanan birisi war :D

Yukarı Alt