1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Şifre değiştirme bugu-- Yardım istiyorum.

1. Sniker

Sniker Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar gizli sorumun ve mailimin doğru olduğunu adım gibi biliyorum çünkü daha önce değiştirdim.Ama şifre değiştirmede kabul etmiyor.Ayrıca Silkroadonline.net den login oluyorum manage accounttaki yerleri copy paste yaparak oraya First name last name mail yazıyorum İD bul diyorum onu bile yapmıyor.BU şifre değiştirme joymaxa geçti geçeli sorunlar bitmek tükenmek bilmiyor.Sizce bu durumda ne yapmalıyım? Sro forumlarına mesaj mı atayım, ingilizce biraz da olsa anlatabilirim derdimi...

2. _AvRiL_

_AvRiL_   nowayout rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    amele ogrenci
    aynısı bende de var kardeşim 80 lvl fuıll farm rogue/cleric im dun gece yedigim dc den sonra yanlış sifre hatasıyla giremedim sifre degiştirme bolumune gidip değiştirmek istiyorum hersey yanlış diyor dur bakalım ne olacak forum bolumune bir mesaj attım ama ne zaman ceremesini alırım o mechul gecmiş olsun inşallah hepimizin sorunu giderilir

3. Sniker

Sniker Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evet abi sanada geçmiş olsun bugün ilker abiyle konuştum telefonda o da söylemişti sanada tekrar tekrar geçmiş olsun inşallah çözülür bu problem...

4. HosenberG

HosenberG Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    benimde carımı joymaxe üye yapamıyorum e malle check dedigimde kabul etmiyo direk sifre deistirilen yerdede gizli yanıtı kabul etmiyo Crying or Very sad

5. Torquel

Torquel Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Benim valla 3 ay önce olmuyodu.İyide chardı 49 lwl 2 hand.Bi ara esti denedim oldu valla.Yani merak etmeyin 3 aya kesin düzeliyor.Yada update'i bekleyin onla da bi alaka olabilir.

6. Remi

Remi Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    Profesyonel Öğrencilik
    joymax .com daki mail adresinide bi kontrol edin silkroadonline net le ordaki farklı olabiliyor

7. MoonLife

MoonLife Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar ben bi ara carın sifrsini deiştirdim lazım olur die ne yaptıysam herseyi kaydettim,iyiki kaydetmişim :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: buyrun aynen yazıyorum

silkroad.net e gir
    giriş yap
    manage account yap
    email adresini herhangi bi e-mail'e çevir
    joymax.com a git
    sağda üstten login de
    çıkan ilk yerden İd sifre yaz
    giriş yap
    ondan sonra
    joymax a gir login yap
    karşına iki yer çıkacak nick değiştirme ve email doğrulama yerine gir
    ilk basta deiştirdiğin emaili yaz gir avaible yazsın sonra
    nik olarak kendi nickini yaz yaz
    giriş yapmış olacaksın sağda altta manage account varona tıkla
    sonra password gizli soru kısmına mavi olana bas
    gizli sorunu yaz
    şifreni değiştir.

8. Sniker

Sniker Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet arkadaşlar kesinlikle işe yarıyor değiştirdim şifreyi talha abi bi de burdan yak extraokk

9. MoonLife

MoonLife Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bi tesekkürü hakettiğimi zannediyorum :?!!! perde

10. Sniker

Sniker Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    [/quote]
    bi tesekkürü hakettiğimi zannediyorum :?!!! perde[/quote]
    Ahh kusura bakma ö.m de atmıştım ama sayfa hata verdi hatta ilk baş yapamdıydım sonra oldu.Ama burdan tşk etmeyi unutmuşum özür diliyorum hem teşekkür ediyorum .Bilgi paylaşınca güzel Wink

11. MoonLife

MoonLife Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bi tesekkürü hakettiğimi zannediyorum :?!!! perde[/quote]
    Ahh kusura bakma ö.m de atmıştım ama sayfa hata verdi hatta ilk baş yapamdıydım sonra oldu.Ama burdan tşk etmeyi unutmuşum özür diliyorum hem teşekkür ediyorum .Bilgi paylaşınca güzel Wink[/quote]
    haklısın bilgi paylasınca güzel bişi deil

ps=iyiki sifre deiştirmeyi pc ye kaybetmiştim eni sonu bi b..ka yaradı :mrgreen: :mrgreen:

12. _AvRiL_

_AvRiL_   nowayout rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    amele ogrenci
    baskaları için guzel olmus tesekkurler ama benim sorunum bu yolla cozulmez butun bilgilerim degişmiş diyor ama chara giren cıkan yok işin garip tarafı

13. ToToT

ToToT Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yaklasık 2 3 Ay Önce Bendede Olmuştu Bi Salı Ubdateden Sonra Bildigim Sifreme yanlış Demeye Baslamıştı Ve Gizli Soruyla Degistirmeye Kalktıgımda Ben hep Bu sekil degistirirdim Zaten O Bilgilerede Yanlış Dior Ama Mail Adresimle Diger Bilgileri Id Ögrenmek İcin Girince İd nin ilk 3 Harfini Veriyor O Halde Mail Adresimi Sifre degistirirken kabul etmiyor Gizli Dorunun yanıtı Veya Kendisinin Degismedigini Biliyoruz O Halde Neden Degismiyor anlayamadım Ben Alıştım 2. Char Kasıyorum oda 72 Oldu Giden 80 di Evil or Very Mad Aklıma Geldikce Deniyorum Ama Olmuyor Oyunada Hic girmiyor Calınsa Calındı Derdim En Azından Ne Oldugu Belli Ama Oda Degil :lolmuch: AvRiL Senin Durumla Aynı Sen Alabilirsen Banada Anlatırsan Sevinirim Nasıl aldıgını Tşk.

14. metsu

metsu Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    _AvRiL_ sendeki sorunun aynısı bende var xianda 79 lvl blader bi chardan gece çıktım sbaah geldim şifre yanlış dio gizlisoru yanlış dio mail yanlış dio hiç bişe yapamıom ve char oyuna girmio bile. ne yapcam şaşırdım kaldım.sen bi çözümünü bulaildinmi.msn ve ordan paslaşalım