@Pres , Toruk

Veteriner ile görüştüm hepsi kısırlaştırma yandaşı.Eğer kısırlaştırılmassa hem apartman hem çevrem çok rahatsız olacak.

Josephine demiş ki:
@Pres , Toruk

Veteriner ile görüştüm hepsi kısırlaştırma yandaşı.Eğer kısırlaştırılmassa hem apartman hem çevrem çok rahatsız olacak.
ayrıca hantallaşır acayip şişmanlaşır :P

Vee son araştırmalarım sonucu birtane erkek sibirya kurdu buldum ^^
Aynı yavrulardan birtanesi erkekmiş onu alacağım sanırım,artık dişi derdinden de kurtuldum bir engel yok gibi gözüküyor.

Josephine demiş ki:
Vee son araştırmalarım sonucu birtane erkek sibirya kurdu buldum ^^
Aynı yavrulardan birtanesi erkekmiş onu alacağım sanırım,artık dişi derdinden de kurtuldum bir engel yok gibi gözüküyor.
Al ama sana tek söyleyeceğim şey kısırlaştırma. Dini Açıdan çok günah birde çok tehlikeli veterinet 1cm hata yapsa hayvan ölebilir. Bizim komşu kısırlaştırdı az kalsın köpek ölecekti. Dini Açıdan nerden günah olacak diyosun tüm canlılar cinsel ilişkiye girer ve sen bunu engellemiş oluyorsun. Böylelikle Köpeğin hırçın olabilir nasıl hırçın olcak dersen senin köpeğin kısırlaştırılmış diyelim başka bir köpeğin yavrularını görür ve hırçınlaşır. Tüm canlıların duyguları vardır.

Josephine demiş ki:
Arkadaşlar yarın bir arkadaşımdan sibirya kurdu alacağım , kurt dişi olduğu için kısırlaştırmayı düşünüyorum (henüz 4 aylık) Aşıları felan ne kadara maal olur ve ben küçük bahçeli bir apartmanda yaşıyorum köpeği bakacağım yer çok büyük değil geceleri ağlar yada ulur mu yani ses çıkartırmı apartmandakileri rahatsız etmemesi için neler yapmam lazım biraz yardımcı olabilirmisiniz?

Kusura bakmayın çok heyecanlıyımda pray:

Edit : Aldım ^^

Çok güzel ama bunların gri/beyaz tonlarında olanları daha bir asil duruyor bence. ^^

bro kurdun çok güzel maşallah nazar değmesin ^^
havalar sıcaklayınca yıkandır onu :)

@NML

Bro bana bu köpekler bedavaya geldi senin dediğin safkan (husky) onunda yavrusu 600 TL civarında felan ^^

@Brown

Teşekkür ederim :kalp:

@Tarkan

Msn 'de yazdığının aynısını iletiyorum , Hıh :twisted:

Sibirya kurtları gerçekten güzel hayvanlar daha da küçük bro bence şimdiden birşeyler öğret yanı ole bahçede dursun diye alma.
Bunlar gerçekten asil hayvanlardır bir tanıdığımda var köpeğin aşısı falan kimliği falan var köpek senelik 1 milyarmı dedi ne öyle birşey tabi onlar her zaman en iyisini yaparlar senin öyle bir zorunluluğun yok aşıların o kadar pahalı olucağını hiç zannetmiyorum hayırlısı olsun bromance :wink1: :kalp: :muck:

Ahah :mrgreen:

Dha yıkayamadım akşam oldu eve geldim felan yarın bi temizlik çekeceğim.
Yuvasıda tam istediğim gibi olmadı zaten yarın peder ile birlikte muhteşem bir iş çıkartacağız :kalp:

Josephine demiş ki:
Ahah :mrgreen:

Dha yıkayamadım akşam oldu eve geldim felan yarın bi temizlik çekeceğim.
Yuvasıda tam istediğim gibi olmadı zaten yarın peder ile birlikte muhteşem bir iş çıkartacağız :kalp:
Seviyorum böle yavru köpekleri.Büyüyüncede onlar bizi sevio bi kere fena sevdi izim var xD

Emre67380 demiş ki:
Seviyorum böle yavru köpekleri.Büyüyüncede onlar bizi sevio bi kere fena sevdi izim var xD
hehe :lol:

Ps: Benim Ne Zaman Bi Köpeğim Olucak Yöneticiyi Vurup Kurtulucam Bi Gün :twisted:

Beslenebilecek en iyi evcil hayvan köpektir bence.Tabi bakımıda biraz uğraştırıcı oluyor en başlarda.Şahsen bakımıyla ilgilenemedim bahçeyi mahfetti :P Okuldan geldiğimdede üstümü mahfederdi ama severdim keratayı. :santa:

Köpeği amcamlar getirdiler bakamayıncada götürdüler geri çok sinirlendim ama yapacak bişey yok sin: :!!&%&!

Maşallah Çok Tatlı.

Daha Büyük değil büyüsün çok farklı bişey olacak.Kulaklar Falan Dimik Olcak..

Aşılarının Tanesi 25-30 tl. 6 tane aşısı var her yıl yaptırıyosun. NOT= 1 ay içinde 6 aşıyı yapıyo 4 gün 4 gün 1 hafta 1hafta falan günler söylüyo.

Bu arada adı ney ?

Hastayım bunlara ya, ama yazık ediyoruz bu hayvanlara o yüzden sibirya kurtlarına bakılmasına karşıyım :!!&%&!

Yukarı Alt