Sbibotu kulanan arkadaşlar bu konu başlığı altına ne ypmam gerektini mümkünse resimli bi şekilde anlatırlarsa sevinirim 8) :wink1: :beer:

Biliorum araştırdımda olmadı skiller gözükmedi botu çalıştıramadım normal botlar gibi diğilki kendi sro clienti açmıo buyüzden anlıyamadım napıcamı yoksa bende araştırdım koydun resimleri gördüm daha önceden =)

70 ve üstü skiller gözkmüyor sibibot'ta...ingilizce versiyonu mevcut...Buradan ulaşabilirsin:
Agilla demiş ki:

Bot Özellikleri

-Bot Tamamen İnglizcedir.
-Bot İtem filtresi Az Buçuk Düzeltilmiştir.
-Botda Asyadaki Skiller İnglizcedir.
-Heuksal
-Pacheon
-Bicheon
-Cold
-Fire
-Light
-Accıkta Force

Tarama Sonucu

Download
Tıklayın
Download

Kod:
Rar Pass
www.extraloob.com

Therage download linki varmı ?? sibibto topiğindeki link kırık açılmıo benim indirdimde yarı çince gibi bişi ve F6 ya bastımmı başlamıo anca canavara saldırdımda bazen skill koyuyo ve paraları alıo başka bişi ypmıo :S

Agilla'dan alıntı yaptığım konudaki link çalışıyor...Bot ile TEK atman gerekir server'a yada topmbalaci'nın yöntem ile yapman gerek.her halükardada şöyle yapman gerek:town'da pot vs aldıktan sonra 1kere return çekiyorsun.ardından herhangi bir npc'ye uğramadan kasma yerine gidiyorsun.Skiller arasında mesela 69 lv'lik skill koydun eğer onu uplarsan bot çalışmaz sen en iyisi dediğim gibi yapıp kasma yerine git.sonra skillerin hepsini sil buff'lar vs. sonra save'de.sonra tekrar skilleri diz (zaten ingilizce zorlanmazsın)....ve şunu unutma bota koyduğun skiller 67-68-69 lv'lik ise bottayken uplama yoksa bot durur...yada o skilli bot skillerinden kaldırman gerekir..

Skill/China/Cold_gigonsoul gibi bir hata alıyorum oyunda ve oyun donuo neden olduğunu bilen varmı ??? :confused1: :confused1: :confused1:

Particles.pk2 dosyan eski...Buradaki linkten son versiyonunu indir eskisi ile yer değiştir düzelecektir(indirdiğin dosyayı rardan çıkarıp,çıkardığın dosyayı sjsro klasörünün içine atıp gelen soruya evet cevabını vermen yeterli olacaktır)...
Ps:Capslock'tan alıntıdır.
''BURADAN''

Bu arada ufak bir tavsiye.''BU KONUDAKİ'' media.pk2 yi'de indirirsen tamamen sorunsuz oynarsın oyunu.Test edildi onaylandı tarafımca :wink1: Zaten az önce verdiğim particles.pk2 o konudaki particles'tı...

Bende Capslock'un konu başlığındaki mediapk2 indirdim ama mavi zerk gözükmesiin istiyorsanız particles.pk 2 indirme gereği duymamıştım :D :beer:

ok saol ama daha bot kulanmadım takıldımı çıkmak zorunda kalıorum ondn kendim kasıorum :beer:

Yukarı Alt