RichY demiş ki:
silme ya değer mi 15-20m para al giydir çarı sat
hehe 20m golda anca donunu alırsın :DDD

Geçmiş olsun bu arada :( Bence Silme Sat Bari Harcadığın Parayı Çıkar....

Silmenin Sana Bir Yararı Olmaz Kendi Kendini Avutursun Ancak...

Geçmiş Olsun 1
Bence 3-5 Şerefsiz İçin Deymez 2

Oyuna Bir Müddet Ara Ver.
Başladığında Tekrar Düzersin.
Bu Sefer Soydurmamak İçin Dikkat Edersin.Hala Delete Konusunda Kararlıysan Bence Delete Yapma O Kadar Emek ! O Kadar Para !

Ya İyi Bir Fiyata Çıkar Elden
Ya Da Arkadaşına Ver Gitsin

evet bende soyuldum ve bilgisayarımda ne virüs ne trojen vardı.her aksam sistemi temizleyip kapatan biriyim.ve sadece loader kullanmıstım.zaten virüs vs. yüzünden olamsına imkan yok.modemim servisteydi 22 gündür.modemi aldım ve ne göreyim char bosalmıs.ve oyuna kendi pc hariç hiç bir yerden girmem.

sebeb sadece loader....

ShupaR demiş ki:
1 defa soyuldum . Pc ye format attım hiç bir şey yüklemedim sadece silkroad... Fazla koymadı bana soyulmak Arkadaşlarım sağolsunlar tekrar topladım charımı eskisinden daha da iyi oldu ama charı topladıktan 1 gün sonra 2. defa soyulmak bana çok koydu ve artık bu oyunu oynamayacağım. Oynayanlara ALLAH kolaylık versin hepinize Kolay Gelsin... Ben bu şerefsizliği kimseye yapamam yapanlar Utansın.
Bana yardım eden herkese ImmOrTaLs guildine tüm arkadaşlarıma sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum... Hakkınızı hiç bir zaman ödeyemem...
Olması Gerekn Buydu 6 gün Sonra Pluto'nun ilklerinden birisi olan ShupaR karakteri artık olmayacaktır... Saygılarımla...

_cLaw_ tarafından charın deletesi kaldırılmıştır samet oyuna biraz ara verecektir...
bence siL gitsin böle ipnelig adama çok koyar...

by_adem_x demiş ki:
ShupaR demiş ki:
1 defa soyuldum . Pc ye format attım hiç bir şey yüklemedim sadece silkroad... Fazla koymadı bana soyulmak Arkadaşlarım sağolsunlar tekrar topladım charımı eskisinden daha da iyi oldu ama charı topladıktan 1 gün sonra 2. defa soyulmak bana çok koydu ve artık bu oyunu oynamayacağım. Oynayanlara ALLAH kolaylık versin hepinize Kolay Gelsin... Ben bu şerefsizliği kimseye yapamam yapanlar Utansın.
Bana yardım eden herkese ImmOrTaLs guildine tüm arkadaşlarıma sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum... Hakkınızı hiç bir zaman ödeyemem...
Olması Gerekn Buydu 6 gün Sonra Pluto'nun ilklerinden birisi olan ShupaR karakteri artık olmayacaktır... Saygılarımla...

_cLaw_ tarafından charın deletesi kaldırılmıştır samet oyuna biraz ara verecektir...
bence siL gitsin böle ipnelig adama çok koyar...
ikinci msjında böle şeyler dmn tuhafıma gitti ndnse snden şüpeleniyorum =)

Yukarı Alt