* Bu maçta ilk yarı , ikinci yarı maç sonucu ve maç skoru tahmininde bulunacaksınız :thumbsup:

Bonus maç sonucunu Maç skoru olarak doğru tahmin: 10 puan

Bonus maç sonucunu İY / MS olarak doğru tahmin: 20 puan

Saygılarımla

Örnek tahmin ;
Galatasaray - Beşiktaş :

İY / MS : 0 / 2
Maç skoru 1-3

koskaca başlığı görmemişim ya helel olsun gitti puancıklarım :mrgreen:

2 tahmindende yattım be :mrgreen:

Abi bir terslik var ama maç skoru 20 - iy/ms 10 olması gerekmiyor mu ,yani iddaya göre :mrgreen:

DoomsDay demiş ki:
Crown demiş ki:
2 tahmindende yattım be :mrgreen:

Abi bir terslik var ama maç skoru 20 - iy/ms 10 olması gerekmiyor mu ,yani iddaya göre :mrgreen:
hayır kardeşim terslik felan yok ^^
Maç sonucu bilmek iy/ms bilmekten daha zor bir iştir, iddaa oyununa bakarsan maç sonucu oynadığın taktirde tek maç oynayabiliyorsun fakat iy/ms sonucu oynadığında en az 2 maç oynamak zorundasın.

Yani mantıken ters, yoksa herşey iddaa ile aynı olacak diye birşey yok bu yarışmada böyle olabilir sadece belirttim.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
rollback istiyorum pls, 2 gündür trafo patlat nete giremedim tahmin falan yapamadım yönetim ilgilensin bu işle veya bana gs galibiyeti ve üst diyeceğim içim banko 20 puan yazsın ^_~

extraloob demiş ki:
rollback istiyorum pls, 2 gündür trafo patlat nete giremedim tahmin falan yapamadım yönetim ilgilensin bu işle veya bana gs galibiyeti ve üst diyeceğim içim banko 20 puan yazsın ^_~
Bonusa katılım az sayıda olsa belki rollback yapılabilirdi ama maalesef yaklaşık 20 kişinin tahmin yaptığı bir maçta rollback yapmam olanaksız abi .Anlayışla karşılayacağını umuyorum ^^ :thumbsup:

Yukarı Alt