E.Cartman

Bilgiliyim

Müjde Ar’dan iki bomba: “İçki içip, Başbakan’ı aramak istedik! Sevişme Bakanlığı kurulsun, başına beni getirsinler..”

Müjde Ar, “Güzel Haberler”i geçen sezon Çiğdem Anad, Aysun Kayacı ve Pınar Kür ile birlikte sunduğu “Haydi Gel Bizimle Ol”daydı.. Artık tek başına ve yeni programı “Güzel Haberler”de.. Müjde Ar yine bildiğiniz gibiydi:

İÇKİ İÇİP, BAŞBAKANI ARAMA..

Sezen Aksu’nun alkolle arasının hiç olmadığını açıkladı ve şunları söyledi:

“Sezen ilk kadehte altın saatini verir. İkinci kadehde isteyene telefonunu verir. Üçüncü kadehte de başbakanı arar..

Geçen bayram birlikteydik.. Neyse iki üç kadeh içtik bu sefer bu bana dedi ki; ‘bana bak bu Kürt meselesi çıkmaza girdi hadi gel başbakanı bu sefer beraber arayalım.’

Aman falan dedim dinlemez biliyorsun kimseyi.. Dedim ki, ‘Emine Hanım kızmasın’. Yok o bana alışkın veriyor hemen telefonu dedi. Hakikatten iki de bir de arıyormuş. Neyse biz aradık karşımıza çıka çıka Kevin Costner çıktı. Ama yerleşmiş ayol Başbakanlığa..”

SEVİŞME BAKANLIĞI KURULSUN

Müjde Ar, programda Aileden Sorumlu Devlet Bakanı Selma Aliye Kavaf’ın “aile yapısına zarar verecek dizilerin şifreli yayımlanması” gerektiği sözlerine de alaycı bir tepki geldi:

“Sayın Bakan Kadın ve Aileden sorumlu olsun. Fakat bir tane de Sevişme ve Öpüşme Bakanlığı olsun. Başına da beni getirsin”

Majestic demiş ki:
Müjde Arsız.Bu kadın Ankara'da gençliğinin son yıllarında genelevi çalıştırır gibi erkeklerle beraber oluyormuş.100 dolara ilişkiye giren Arsız en sonunda bataklıktan kurtuldum diye piyasaya tekrar dönmüş zaten dün ne boktun ki bu gün anca kokarsın.

Yukarı Alt