1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Sevipte Kavuşamayanlar

1. AngeLicMoon

AngeLicMoon Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ÇOk sevdiğim kız benimle konuşmaya utanıyo buna canım çok sıkılıyo onun yüzünden hasta oldum yemin ederim Buraya Herkes Derdini Yazsın Ama şu müziği açtıktan sonra yazsın Bu topici niye açtım derseniz bir sürü aşık olupda kavuşamayan arkadaşlarımız var dertlerini dinleyen birileri olursa o arkadaşlarımıza daha faydalı olacağını umuyorum :think:
    Lütfen B.kunu çıkartmadan Yazın Derdinizi :D
    [facebook]v=111978768851696[/facebook]

Kod:
    http://www.facebook.com/video/video.php?v=111978768851696

2. Mirage

Mirage   asistan rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
  3. Ben de

Ben de Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  4. EliteTurk

EliteTurk Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Turist Rehberi
    Aynen kendisi yıllık izine çıktı :P ama zaman buldukca ilgilenicektir Mirage nin dediği konudan devam edebilirsiniz. :twisted:

Derdine gelince sadece göz teması ile birbirinizden hoşlanıyorsunuz heralde donundan çorabına kadar cix giyin kendine özen göster daha sonra ne yap biliyormusun sevdiğin kızın en yakın arkadaşını bul senin en yakın arkadaşın vardır illaki arkadaşım senden hoşlanıyor senin ne düşündüğünü merak ediyor de sevdiğin kızın en yakın arkadaşına sonra o kızla muhabbeti kur kanka modlarında devam et daha sonra kendi hoşlandığın kızla yan yana dolaştığında aaa beni arkadaşınla tanıştırırmısın diye olaya gir ve fırına ver pişir,başlangıcı ben yaptım bir kere girdikden sonra toparlicaksın olayı kesin çözümdür denendi onaylandı. :kalp: :P

5. Crumby_

Crumby_ Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    bu düşünceye katılmamak serbest mi acaba?

Bence ne yap et olmayacağını bilsen de kendin birebir söyle, araya asla kimseyi sokma, emin ol kızda şöyle bi profilin canlanır hemen. " Vay be cesur erkekmiş " Ve hani red mi yedin, asla o kızın peşini bırakma ( tabi gerçekten seviyorsan ), tabiri caizse itler gibi koş peşinden, elde edene kadar yakasını bırakma o kızın, bu da benim tarafımdan denenmiş bir şey. Tabi son karar sana kalmış. Hayırlısı ne ise o olsun...

6. EliteTurk

EliteTurk Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Turist Rehberi
    Onu biz erkekler çoğunlukla kızı gördüğümüzden elimiz ayağımıza dolaştığımızdan sadece kıza mal mal bakmakdan yapamıyoruz birden şarteller atıyor ayrıca çok konsantre olsa gine g.tü yemez yeseydi şimdiye kadar fırına verip çokdan yemişti :mrgreen:

Dediklerimi yap sadece ulaş. :P

7. Ben de

Ben de Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kendini topla, cesur ol, bayan arkadaş ile ne konuşucaksan önceden hazırlık yapmadan içinden geldiği gibi konuş. Onu nasıl sevdiğini, neden onu sevdiğini anlat. %90 İhtimalle hemen cevap vermiyecektir. Biraz zaman tanı ona ama o zaman tanıma dilimindede bayan arkadaşı sakın yalnız bırakma. Hep ona yakın ol. Üzüntüsünde, sevincinde, ağlamalarında ilk sen onun yanında ol. Derdi olduğu zaman ilk sen koş derman aramaya. Sonra tekrar anlat ona olan duygularını. Zaten olumlu bir cevap alıcaksındır.

Sakın herşeyi oluruna bırakma her zaman çabala.

Buda benden sana küçük bir tavsiyedir kardeşim :kalp: :muck:

8. AngeLicMoon

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Elite Kardeşim şimdi diyosun ki kızın yakın arkadaşıyla kanka ol muhabbeti artır sonra kıza yaklaş benim durum biraz farklı kankasıyla konuşmuşluğum yok ama kızı sevdiğimi kızın kankası biliyo ablası biliyo yakın arkadaşları biliyo ne yapmam gerek kız benimle konuşmaya utanıyo pazartesi günü konuşacakmış bugün hastaydım gitmedim arkadaşa dedirttim o da demiş pazartesi elini tutup gözlerine bakıp teklif edicem kabul ederse alnından öpücem

Sev seni seveni dağda çoban olsa sevme seni sevmeyeni tahtta kral olsa

9. EliteTurk

EliteTurk Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Turist Rehberi
    O zaman bu iş pişer o vakit Pazartesiye kadar olaya gir git arkadaşlarından tel nosunu bul cumartesi pazar kıza ak kaçırma bak yüz yüze rahat konuşamıyorsun o belli bari telefonda işi ilerlet yanına gittiğinde sağa sola bakmassın açıcak konular bulursun,umarım kızmadın tel nonu arkadaşdan aldım diye gir bro. :oldie: :popcorn:

10. AngeLicMoon

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bro tel numarası var ama teli bozuk kızın benim de tel var ama benimki de bozuk evden arıyım dicem kızın abisi var müsait mi değil mi ...
    neyse ben pazartesi kızla baş başa olcam sınıfta yan yana tutucam elini ben seni seviyorum kızım benimle çıkar mısın evet derse ne yapıyım hacı öpüyüm mü ? :D

11. Ben de

Ben de Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    O kadar ileri gitme bence. Sarılsan yeter.
    Daha bir de bir öpüpte korkutma kızı :mrgreen:

12. EliteTurk

EliteTurk Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Turist Rehberi
    Seviyorum demiceksin işte sadece benimle çıkarmısın diceksin sana baktıkca içim bir hoş oluyor içimi bi an bir mutluluk sarıyor diceksin ama kesinlikle sevgi kelimesinden uzak dur ne kadar söylersen o ilişki o kadar çabuk biter :oldie:
    sen bir iki ay ilerlet ben sana ''kız nasıl sömürülür volume 1'' dersini veririm. makara:

13. Nina Ricci

Nina Ricci   exlmanager rank8

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    seven adam delikanlı gibi çıkar kızın karşısına derdini anlatır sonucunu alır çıkamayan böyle kıvranır bu kadar basit.mutlu olmak için geç kalmayın.

14. Ben de

Ben de Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Seviyorum yerine senden hoşlanıyorum derse daha iyi.

Bu dersi alırsa o zaman nasıl ortada sevgi olucak ? Dediğin gibi sömürme, kendi menfaati için kızları kullanma olur. Bu saçma şeyle sevgi arasında dağlar kadar fark var ...

Ps: buda benim düşüncem :curtain:

15. EliteTurk

EliteTurk Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Turist Rehberi
    Lise aşklarımı hatırlıyorum harbi harbi ilk lise 1 de bir kız seviyordum çıktıkda piştikde ilişkimiz nerde bitti biliyormusunuz kız benim lise 1 e gittiğimi bilmiyormuş öğrenince bitti çünki kendisi lise 3 e gidiyordu o zaman. :mrgreen: Diceksin senin çapın neymiş öle ben her zaman büyük adımlar atmışımdır lise 1 de o nedenle bir kızdan ayrıldıkdan sonra nasıl yaşamam gerektiğini anladım aşk bile bile kendini hapsetmektir,hoşlanıcaksın ama sevmiyeceksin,seversen bir gün acı çekersin haa ne zaman sevilir hatunlar yaş gelir artık bi yere dayanır aile hadi olum ne iş yapıcaksın artık demeye başladığı zaman başlar. :curtain:

16. Ben de

Ben de Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Benim için yaş farkı önemli değil. Büyük adım küçük adım bunlarda önemli şeyler değil.
    Önemli olan karşılıklı sevgidir.
    Tabi seninde yaşadıklarına dair bu düşünceye ayak uyduruyorsun. Doğru yada yalnış diyemem. Saygı duyarım :buddha:

17. Mirage

Mirage   asistan rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Nereden (ç)aldın bunu hatırlıyorum bir yerden :lol:

18. EliteTurk

EliteTurk Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Turist Rehberi
    Farkında olmadan klavyemden fırlamış :mrgreen:

19. AngeLicMoon

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ben yokken döktürmüşünüzü ama Elite hacım ben gerçekten birilerini sevmek istiyorum sömürmek için değil doğru diyorsun bir kıza ne kadar çok ilgi gösterirsen ilişki tez zamanda biter Ama ben karşılıklı sonuna kadar sevmek istiyorum yani amacım art niyet değil
    Herkese Değerli yorumları için candan teşekkür ederim