Takımı
Besiktas
*Biraz uzun yazdim, okumak zorunda degilsiniz. Sacma sapan yorumlar atmayip birazcik saygi duysaniz yeterli.

*Sevgili olayimi bilenler vardir aranizda. Bu tarz uzun bir yazi daha yazmistim daha onceki ayrildigimizda. Sonrasinda tekrar baristik ve onceki gece tamamen bitti. Ona ithafen birseyler yazayim dedim.

Çok fazla emek harcamayin.

Cunku birgun biterse eger, -ki insallah bitmez- yalniz kaldiginizda onun icin yaptiklariniz sizi kemirip duracak. Onun icin ailenizi uzdunuz, arkadaslarinizi uzdunuz, cevrenizdekileri uzdunuz.. Ama en onemlisi kendinizi yiprattiniz. Yapmayin. Çok fazla baglanip tum dunyayi ayaklarinin altina sermeyin. 'Ayaklarini yerden kesmeyin ki, 'burnu' kalkmasin. Kendinizi ona odaklamayinm. Her soyledigine inanmayin, hayatinizi devam ettirirken icinde onun bulundugu planlar yapmayin, ona gore adimlar atmayin. -şayet benim yaslarimdaysaniz. 16-20 yas arasindan bahsediyorum. Ailenizi sakin ha sakin uzmeyin onun icin. Ozellikle 'kardesim' dediginiz adamlari.

Sevgilin mi? Kardesin mi?

Diye bi soruyla karsilasirsaniz­, tereddutsuz 'Kardesim' diyin. Eger kardesim dediginiz adamin 'adamligindan' eminseniz. Cunku sevgiliniz defolup gittiginde, kardesleriniz yaninizda oluyor. Onlarla atlatmaya calisiyosunuz bu durumu. 'Lan bigit benim sevgilim beni birakmaz. Evlenicez biz çok seviyoruz' dediginizi duyar gibiyim. Demeyin. Çok acik ve acı soyluyorum ama demeyin. Cunku GI-DE-CEK. Muhakkak gidecek. Gordugunuz kotu sonla bitecek bir ask filminin guzel yerlerini gosteren kisa bir fragman. Emin olabilirsiniz. Ozur dilerim ama cidden bitecek ve gidecek. Bi gun yalniz kalip sigara yaktiginizda bu yazdigim akliniza gelsin yeter. Baska birsey istemiyorum.

He unutmadan, kimsenin varligina çok alismayin. Kimsenin 'hayatiniz' olmasina musaade etmeyin. Gittigi gun buyuk bir bosluga duseceksiniz cunku. Çok yalniz hissedeceksiniz­. Icinize cektiginiz oksijenin bile yarim yamalak oldugunu hissedeceksiniz­. O yuzden çok alismayin mutluluga. Kendinizi ufaktan kotu sona hazirlayin.

Ozet: Sevin ama bağlanmayın.

Dn: Çok daha uzatirdim da, daha fazla icinizi karartip gozunuzu yormak istemem. Icimden geldi, yazmak istedim oyle. Katlandiginiz icin teşekkür ederim.

[ Mesaj mobilden gonderildi BlackBerry ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Windy

Kardeşim seni çok iyi anlıyorum ama o yaşlarda o normal yani ayrılıklar barışmalar ve bilimum her şey ama sen hayatın eğlencesine bak buda sana nasihat değil "tavsiyem" olsun, sakın kendini üzme he bunu derken karşındaki kızı üz demiyorum kimseyi üzmeden eğlenmene bak,uzun lafın kısası, pompaya devam gökhanım sıkma canını okşa patlıcanını makara:

Takımı
Besiktas
Bu mesaj Windy rumuzlu uyeden alinti yapildi
Windy demiş ki:
Kardeşim seni çok iyi anlıyorum ama o yaşlarda o normal yani ayrılıklar barışmalar ve bilimum her şey ama sen hayatın eğlencesine bak buda sana nasihat değil "tavsiyem" olsun, sakın kendini üzme he bunu derken karşındaki kızı üz demiyorum kimseyi üzmeden eğlenmene bak,uzun lafın kısası, pompaya devam gökhanım sıkma canını okşa patlıcanını makara:
Asdhasdfasd :d ulan baktim Ahmetcan yazmis, dedim kesin yine 'pompalamistir' biseyler. Baktim yorum ciddi baslamis, bi sasirdim. Sonunu okuyunca kendime geldim. Hacim zaten bu gunden sonra Pompa Forever :headbang: daha kimseyle ciddi iliski yasamam meslegi elime alana kadar.

[ Mesaj mobilden gonderildi BlackBerry ] mobile

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Windy demiş ki:
eekd1

Windy

Bu mesaj Wax Whine rumuzlu uyeden alinti yapildi
Wax Whine demiş ki:
Windy demiş ki:
eekd1
Bunlar hep seks kardeşim hep pompa bunlar makara:

Takımı
Besiktas
cok iyi gokhan.aynilarini yasadim,neler var bende de iste useniyorum :D

Yukarı Alt