Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Ronin demiş ki:
Huyu güzel olsun.
rezilsin hacım ilkokul 3 cevabı gibi ne o öyle açık ol rahat ol şehvetli mi isterdin vamp bir kadın mı hangisi yoksa mülayim birisimi :lolmuch:

*tırnaklarını sırtıma geçirmeyen hatuna ben hatun demem Cool

Abi şöle ince belli geniş omuzlu güzel yüzlü ateşli 1,75 boylarında ince yapılı bir hatun istiyorum. Bi kaç kamasutra hareketi bilirsede iyi olur..

Oldumu ? :lol:

SleepWalkeR

Tanınıyorum
_Clone_ demiş ki:
balık etlı veya şişman bırıyle hayatta ısım olmaz ilk baktıgım özellik ince yapılı olması
bide iri gözlü kızlar hep ilgimi ceker
yerım ben onları hmm
çok ince yapılı olmasın biraz sağlam olsun.ne öle severken eline kemikleri gelcek headbang2ft9 ama iri gözlü kızlar harbiden benimde ilgi alanımda.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Ronin demiş ki:
Abi şöle ince belli geniş omuzlu güzel yüzlü ateşli 1,75 boylarında ince yapılı bir hatun istiyorum. Bi kaç kamasutra hareketi bilirsede iyi olur..

Oldumu ? :lol:
oldu olduuu :lolmuch: :mrgreen:

dalgali sacli olmasi SART Exclamation esmer olursada guzel olur ama esmer olmazsada olur yeterki sarisin olmasin,vucutta guzel olacak tabi ama manken gibi olmasinada gerek yok,yuzu tatli olacak ve komik olacak :lol:

bannedddd

Buralıyım
jR_ demiş ki:
Terlemesin , kılsız olsun , muhabbeti hoş olsun , herkezin dikkatini çekecek kadar güzel olmasın ama aaa ne kadar da güzel kızmış desinler, işi bilsin Evil or Very Mad
Ayneennn... :lolmuch: :lolmuch:

bebek gibi bi surat we SİYAH GÖZlü olması (Kendim Mavi gözlüyüm Siyah gözlü kızlara bayılırım :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: )

Ortamına göre şımarık olacak,gerektiği yerde tavrını koyacak,bide her erkeğin istiyceği şekilde sexi olucak :lolmuch: :lolmuch:

Yukarı Alt