Tabi ki içim acıyacaktır ama bu acıyı asgari düzeyde belli etmek için elimden geleni yapar onada .......'i çekerim sonrasında en fazla birkaç hafta içerisinde hayatım eski düzenine döner^^

Windy

Önce aldattığı çocuğu döverim,sonrada beni aldatan kahpeyi :wink1: Madem aldatmaya yeltenecek kadar adi,ozaman benimle çıkmak istemediğini söyleyecek kadarda cesaretli olmalı :wink1:

daha yaşım genç olduğu için hiç bir kıza çok bağlanmam nasılsa geçicidir beni aldatmasıda onun seçimidir nasılsa yenisi gelicektir ister 1 gün sonra olsun istersen 1 asır..biraz üzülürüm ama hepsi geçicidir derim kendi kendime

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
WindTalker demiş ki:
Byakugan demiş ki:
Kendisine uygun olan terimi söyler kızı çok seviyorsamda çocuğu döverim yada o beni xD
herzaman ilk vuran sen ol :thumbsup:
Tabi senin için söylemesi kolay tek vuruşta yere seriyosun :mrgreen: :twisted:
Beni aldatırsa eğer gerçekten çok seviyorsam onu unutmak için hemen başkasını bulurum kendimi avutmaya çalışırım :sfff:

Aynı şeyi yaşadığım için söylüyorum;
Bu olayı - + iyonlar gibidir üstüne gittikçe daha da uzaklaşır...
Benimde çıktığım biri vardı seviyodum ama noldu benimle çıkarken başkasıyla beraber oldu yani yapıcak tek şey git başımdan demek ;

Diğer yolları da denedim daha da şımarır tepene biner o yüzden zorla güzellik olmaz...
Sana değer verenle beraber olacaksın kafana takmayacaksın en güzeli... :curtain:

Larxene

Öğreniyorum
o bence kendi değerini göstermiştir sadece terkederim susmak bazen en iyi cevaptır.

Yukarı Alt