latinboy demiş ki:
Sana katılıyorum kardesım.Bellıkı bu arkadasın kız kardesı yok.Olum delıkanlı olsana biraz ogretmedılermı sana bunu ben sana ogretırım ıstersen kardesım.Azcık delıkanlı olsaydın amacıma ulastım gıbı bır kelıme kullanmazdın.Cok ayıp cok.senınde bırgun bacını yada yakın akrabanı bu sekılde madara ederlerde bu sekılde konusurlarsa hakkında o zaman anlarsın. ÖNCE DELİKANLI adam eskı yada yenı kız arkadası hakkında bu cumlelerı kurmaması lazım benden sana abı tavsıyesı bırgun kafana gözune sıkarlar senın.
:buddha:
bu cevap yeterlidir sanırım senin için.

bazı arkadaşların yorumları şaka gibi geldi
ya hiç uni ortamına girmemişler yada girip de görmemişler
Beyler öyle bir devirdeyiz de ki artık kızlar erkekleri yatağa atmak için yarışıyorlar sizin şu yorumlarınız şu gibi bir durumda cok saçma
Ben barmenim bazı şeyleri eminim ki bir çoğunuzdan cok yaşadım ve cok gördüm o yüzden hiç bir şekilde cinselliği namus ile birleştirmiyorum artık erkek namusunu korur olmuş daral:

FlameHaze demiş ki:
Adriana.Lima demiş ki:
Benden kız ayrılmak istedi ayrıca kızla 2 haftadır çıkıyoduk. 2 haftada bunu yapmak kızın hızlılığı bence.
Yaşım 16 bu arada.

@UnDe

Üstteki seninde biraz cevabın gibi bro dediğim gibi sadece 2 hafta...
Valla Kusura Bakmada hiçbir kız 2 haftada heleki 16 yaşındaysa böyle birşey yapmaz ölmeyi bayılmak zannetmeyın daha cocuksunuz cocuk amacın bunun ustunden prim yapıp vay be adama bak dedirtmekse emin ol öyle bir hissiyat içerisinde değiliz..

Yazdıklarına kesinlikle inanmıyorum ayrıca tck 18 yaş altı cinsel ilişki cezalarını bi okumanı tavsiye ederm en azından reşit ol sonra düşün bu şeyleri
18 yaş cinsel ilişki suçu senin yazdığın gibi değil;

sen mesela 20 yaşındaysın ama ilişkiye girdiğin kız 18 yaşından küçükse cezası var,ama 2 nizinde yaşı 18 den küçükse bu kadar ağır bir ceza olmuyor.

HaMulo demiş ki:
ÖZET
Dert edilen şey; kızla arasındaki mesafeyi ne boyutta tutacağı.​
:buddha: :buddha:

"Dert etme başka kızmı yok" diyenlerln aptal olduğunu düşünüyorum. :oldie:

Konudaki ilk mesajdaki 1 satır yazının ana fikri:
kızla arasındaki mesafeyi ne boyutta tutacağı

SirGLooMy demiş ki:
Beyler öyle bir devirdeyiz de ki artık kızlar erkekleri yatağa atmak için yarışıyorlar sizin şu yorumlarınız şu gibi bir durumda cok saçma
Ben barmenim bazı şeyleri eminim ki bir çoğunuzdan cok yaşadım ve cok gördüm o yüzden hiç bir şekilde cinselliği namus ile birleştirmiyorum artık erkek namusunu korur olmuş daral:

Sen barmensen bende istanbul dahil 18 memlekette organızasyonlara katılmıs 15 senelık muzısyen ve sanatcıyım.HAVA atarken dıkkat et aramızda barmen,muzisyen,polis vb ınsanlar oldugunuda unutma.Sen hangı devırdeyız deyıp boyle akıl verecegıne bunun gıbı seylerın daha gencken cok yalnıs oldugunu soylemen gerekırdı.Barmenlıkte yaptık ama senın gbı hava atmadık buralarda.Çok sey yasadım demıssın ne yasadın kardes sen nerede calısıyorsun sen onu de bana

Gerçekten çocukça davranıyorsun.Yarın bir gün seninde çocukların olacak hele ki kız çocuğun olursa bide bu açıdan düşün kızına aynısını yapsalar bir baba olarak ne düşünürdün?
Yapacagımı yaptım demekle türk gençliğinin nereye gittiğini görüyoruz yazık..

The47

Bilgiliyim
SirGLooMy demiş ki:
hacettepe universitesinde okuyorum ve böyle bişey görmedim hayır. senin ortamından takıldıgın insanlardan kaynaklı bişey.

bknz: üniversitede kızlar teklif ediyomuş :lol:

Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
SirGLooMy demiş ki:
Meslektaş çıktık desene.

Namus bacakarasında değil kafadadır arkadaşlar. Aldatmak ya da çok eşlilik namussuzluktur.

Bir yanda sevip beraber olmuş evli olmayan bir çift var, öbür yanda arkasında bu devirde 4 kadınla yürüyen bir adam. Mesele namussa hangisi sizin seçiminiz ?

sen günaydın de ne olur ne olmaz, elinin altında daima bir tane yedek bulunsun tabi sen bilirsin senin manitan sonuçta xD

Yukarı Alt