sevgilimi gördm ama bir türlü doğru düzgün bluşamadk,bn onun bedenini dğl sevgisini istiyorm dceksnz beden önemli dgl mi? Tabiki önemli ama benim icin daha önce beni sevmesi,benim için dşündkleri önemli ilk çıktığıyım ve benmde 2.çktgım kşi.

KhanReis demiş ki:
deki seni anlıyorum zamanla aramızdaki ilişkiler soğuyabilir,kopabilir ama bu ayrılmaya neden değil sen ayrılmak istiyorsan açıkça belirt ama şunu bil seni çok seviyorum :) bukadar zaten sonuç neyse verirsana :)
wow adamımsın işi biliyorsun hacım :thumbsup:

ProAnqeLLs demiş ki:
Sevgilim:Kafamı toplamam lazım bana biraz süre ver kafamı toplayayım, aynılaştı herşey
Ben:degişik şeyler yapalım o zaman
Sevgilim:öyle degil
Ben:Ya ne o zaman
Sevgilim:Bilmiyorum süre ver biraz dedi
Ben:Peki dedim ama onsuz yapamıyorum ne yapıcam ben ya :cry:
Kızın sevdiği başka biri var, bundan farklı bir ihtimal olamaz. :coffee:

SweetLord demiş ki:
Ya ayrılın gitsin diyosunuzda çocuk deliler gibi aşık.
Aynen öyleyim,hatta zır deliler gibi...
Triptonic demiş ki:
KhanReis demiş ki:
deki seni anlıyorum zamanla aramızdaki ilişkiler soğuyabilir,kopabilir ama bu ayrılmaya neden değil sen ayrılmak istiyorsan açıkça belirt ama şunu bil seni çok seviyorum :) bukadar zaten sonuç neyse verirsana :)
Bunu denedim
Cevabı
Sevdgnden şüphem yok,Kafamı tplayaym...bilmiyorm :))

ozaman kızı etkileyen faktörler var arkadaşım kıza hep yakın dur kızla aranı sıcak tut onla ilgilendiğini hissettir ne senin onsuz nede onun sensiz yapacağını kanıtlamaya çalış forumdakiler uzak dur vs ayır diyolar hayır kızdan uzak durursan kız senden iyice kopar.

ps: merak ettim kız derslerine çok önem veriyormu ? eğer öyle değilse biri onu fiştikliyor dolduruyor veya başka bir erkek aklını karıştırıyor olabilir gözün açık olsun...

KhanReis demiş ki:
ozaman kızı etkileyen faktörler var arkadaşım kıza hep yakın dur kızla aranı sıcak tut onla ilgilendiğini hissettir ne senin onsuz nede onun sensiz yapacağını kanıtlamaya çalış forumdakiler uzak dur vs ayır diyolar hayır kızdan uzak durursan kız senden iyice kopar.

ps: merak ettim kız derslerine çok önem veriyormu ? eğer öyle değilse biri onu fiştikliyor dolduruyor veya başka bir erkek aklını karıştırıyor olabilir gözün açık olsun...
Derslerine önem veriyor okulu yüzünden az görüşmeye başladık meslek lisesinde okuyor 12 ders görüyorum yoruluyorum diyor...inşaat mimarlıgı bölümünde

ozaman hak vermelisin hah işte can damarını derslerinden vuracaksın kıza sevgilim benim için senin kariyerin ilişkimizden daha önemli vs demelisin ama arada beni boşlama vs dersen kız sana iyice yakınlaşmaya başlar :)

KhanReis demiş ki:
ozaman hak vermelisin hah işte can damarını derslerinden vuracaksın kıza sevgilim benim için senin kariyerin ilişkimizden daha önemli vs demelisin ama arada beni boşlama vs dersen kız sana iyice yakınlaşmaya başlar :)
Sağolda şu durum bi düzelsin hayırlısıyla bakarız ama bütün günüm onu düşünmekle geçiyor :cry:

Yukarı Alt