NiGHTMaRe

Aileden
Yorumların hepsi dikkatimi çekti.Hele ki extra'nın tanga olayı.Adam her kız meselesine tangayı sokmayı başarıyor helal olsun^^

ps.Çok güzel olmuş proje canlar :kalp:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Limanerg demiş ki:
Yorumların hepsi dikkatimi çekti.Hele ki extra'nın tanga olayı.Adam her kız meselesine tangayı sokmayı başarıyor helal olsun^^

tangasız hatunu asla kabul etmem yanımda da gezdirmem, babaanne donu mu kaldı yahu bu çağda tangayı kadınlar şu sebeplerden giymezler ;

1) köylü oldukları için.
2) varoş oldukları için.
3) obez oldukları için.
4) tutucu oldukları için.

bu 4 maddenin olmadığı her İstanbul hatunu illaki tanga giyer :kalp:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Mirage demiş ki:
extraloob demiş ki:
Rowdy demiş ki:
Sevgilisi olanlara geçmiş olsun. :P

asıl bir sevgilisi olmayana geçmiş olsun bu sevgililer gününü de boş geçiyoruz diye söylensin dursun zuahahahaa :mrgreen: :twisted:
Niye ezdin ki şimdi bizi summer4: summer7:

daha modern bir ülke istiyorum da ondan kuzum sevgilisi olmayan erkek olmamalı erkek dediğni kızlarla arkadaşlık etmeli bir tanede sevgilisi olmalı mevzu ezmeyse yerlerde süründürürüm de abartmayayım makara: :P biggrint1

14 şubat sevgilim olmayan sevidğim kıza zorla bana hediye aldırmasıdır sonrada kanka demesidir summer2: summer2:

Barbbooo demiş ki:
Zeratul:Özel bir gün değil benim için sevgilimle her zaman yemek yiyorum, sevişiyorum , ona hediye alıyorum saçma bir gün.
Tam bir Türk erkeğisin ayakta alkışlıyorum ^^
:thumbsup: Lakin bu durumdanda sıkıldı türk erkeği en güzeli herşeye biraz ara vermek bu sevgililer günündede yalnızım en güzeli herkezin kandilini kutlarım pray:

Aşkın Ömrü Üç Yıldır
Orjinal isim: L'Amour dure trois ans
Frederic Beigbeder

extraloob demiş ki:
Limanerg demiş ki:

tangasız hatunu asla kabul etmem yanımda da gezdirmem, babaanne donu mu kaldı yahu bu çağda tangayı kadınlar şu sebeplerden giymezler ;

1) köylü oldukları için.
2) varoş oldukları için.
3) obez oldukları için.
4) tutucu oldukları için.

bu 4 maddenin olmadığı her İstanbul hatunu illaki tanga giyer :kalp:
aynen katılıyorum sana:) :thumbsup: :thumbsup:

Extraloob:Saint Valentine Day aklıma geliyor aşk kokan bir günü anımsıyorum güller çiçekler tangalar boyunda parfüm kokuları yatakta sex aklıma geliyor.
Hep aynı tarz etkinliklerden sıkıldık denemediğimiz aktivite kalmadı bu sefer sevgilimle otele gidip şarap içip fantezi yapmayı planlıyoruz. :kalp:

Sitede seni offline gördüğümde,bu yazdıklarına inanırım. :rolleyes1:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Yabuzaa demiş ki:
Extraloob:Saint Valentine Day aklıma geliyor aşk kokan bir günü anımsıyorum güller çiçekler tangalar boyunda parfüm kokuları yatakta sex aklıma geliyor.
Hep aynı tarz etkinliklerden sıkıldık denemediğimiz aktivite kalmadı bu sefer sevgilimle otele gidip şarap içip fantezi yapmayı planlıyoruz. :kalp:

Sitede seni offline gördüğümde,bu yazdıklarına inanırım. :rolleyes1:
extra'yı hiç bir zaman offline göremezsin sitede buna emin ol.

Metover: İşte bu sevgililer günü muhteşem bir gündür sevgilinizle dolaşırken içinizde sıcak bir duygu hissedersiniz el ele tutuşurken, işte o an anlarsınız günün anlamını sonra bir yerlere oturursunuz ve cebinizden çıkardığınız küçük hediyeyi sevdiceğinize veririsiniz bir heyecanla boynunuza atlar, veya bu sabah okulda bana olan gibi okulun en hararetli kızı okulun ilk gününde boynuna atlayıp sevgililer gününü kutlar işte budur sevgililer günü.
Eklendi.

Takımı
Galatasaray
Wax Whine demiş ki:
Ben bu dünyanın denr-i devranını, izzet-i nefsini..
diye başlamış ustamız Neyzen Tevfik
Su veren itfaiyenin hortumunu... diye de devam etmiş makara:

Yukarı Alt