Bende bunu aldım hacım thank youu veerryyy mach...
Bu arada welcome to the family.. :mrgreen:
- Resim Silinmiş.
Yanlış yazmış olabilirm... :mrgreen:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Pennywise demiş ki:
extraloob demiş ki:
penny the king welcome to your house bro mucX

güzelim kardeşim canım en sonunda gelebildin hoşgeldin diyorum geldiğin gibi amme hizmetine de başlamışsın tebrikler güzelim ellerine sağlık hepsi çok güzel çalışmalar artık aman sabahlar olmasın diyorum sana 3-5 gün show yaparsın gece kuşları fun club seni bekler hacım :lolmuch: extrabeer extraokk
haftaya perşembe başlıyor şov finaller anca bitiyor,şimdide uykuya gidiom 2gündür 6 saatlik uykuyla ayaktayım bu finaller yüzünden...this is just the begining Wink :mrgreen:
i hope u can kill all them easly with your intellegend :lol:

ben bunu
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

SonSAHNE

Bilgiliyim
hoş geldin Penny Coşturmuşsun ortalığı yine :lolmuch: ellerine sağlık çok güzel çalışmalar...

Unstopable demiş ki:
sende 2 tane var sen kaldır
ya saçmalama delimisin nesin yha kaldır şunu Allahmm yarabiimm sende 2 tane war sen kaldır diyoo yaa ne bu yha sınır fln mı war sankii penny nin yazdını görmedin mi imzaları alan lar sölesinki başklarıda aynısını almasın ben söledim de aldım. ve başkasının aynısını almaya hakkı oldunu sanmıorm.

קєรรเ๓เรt яαρ demiş ki:
Unstopable demiş ki:
ya saçmalama delimisin nesin yha kaldır şunu Allahmm yarabiimm sende 2 tane war sen kaldır diyoo yaa ne bu yha sınır fln mı war sankii penny nin yazdını görmedin mi imzaları alan lar sölesinki başklarıda aynısını almasın ben söledim de aldım. ve başkasının aynısını almaya hakkı oldunu sanmıorm.
up... hala kaldırmayı düşünmüomusun

קєรรเ๓เรt яαρ demiş ki:
קєรรเ๓เรt яαρ demiş ki:
Unstopable demiş ki:
up... hala kaldırmayı düşünmüomusun
haklı bence

Yukarı Alt