Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı

Yeni filmi ’Sizi Seviyorum’da, 10 kadını birden idare eden bir çapkını canlandıran Emre Altuğ seve seve gay olabileceğini dile getirdi. Filmin galasında söylediği "Ben gişe ile ilgilenmem, paramı aldım ona bakarım" sözünün halen arkasında olduğunu belirten Altuğ; "Ben tüccar ya da yapımcı değilim ki!" şeklinde konuştu. Yakışıklı popçu, gazetecilerin "Her rolde oynar mısınız? Buna gay rolleri de dahil mi?" sorusuna ise şu yanıtı verdi: "Bu filmin yapımcısının yapacağı bir film olursa seve seve oynarım. Emre Altuğ, konuk olduğu 'Burası Haftasonu' programında; eşi Çağla Şıkel'in sesine övgüler yağdırdı. Eşiyle düet yapabileceklerini belirten Altuğ, şunları söyledi: "Çağla şarkı söylemek konusunda amatör olarak bence çok başarılı. Ona kalırsa da eğitim alması lazım!"

Takımı
Besiktas
Majestic demiş ki:
Konuyu okumadan yorum yapmayın!
Adam ne demiş okudunuz mu siz acaba ?
Adam diyorki ben oyuncuyum her rolü üstlenirim siz bu güne kadar kimi hangi rolde gördüyseniz o zannedenlerdensiniz galiba.Düzgün yorum yapın...

Majestic demiş ki:
Adam diyorki ben oyuncuyum her rolü üstlenirim siz bu güne kadar kimi hangi rolde gördüyseniz o zannedenlerdensiniz galiba.Düzgün yorum yapın...
sırf böyle düşünenler çok olduğu olduğu için oynamam ben :headbang:

adı üstünde adam OYUNCU.sanki gerçek hayatta gay olurum demiş.sonuçta bu bir FİLM yani gerçek birşey değil.Adam profesyonel bir oyuncu tabiki her rolü oynayabilmeli =)

Yukarı Alt