Takımı
Besiktas
Bilal göregenin bi şarkısı var Sevdigim gız bana abii deyince.. Birde En Basit Yalanları Gözüme Bakarak Söyleyen Ahmaklar Tanıdım. Bense Onların Cahil Cesaretlerine Ve Kuş Beyinlerine Hayrandım.

Takımı
Besiktas
Takmıyormuş gibi yaparım, ardından ben bir yalan söylerim ve ona yakalattırırım kendimi. Sonra her yaptığında onun da yaptığını söyleyerek yüzüne vururum.

Ufuk eğer aşık olduysan iki medeni insan gibi konuş niye yalan attığını sonra arkadaş bile kalamayız diyip ayrıl :beer:
Şahsen ben böyle yaptım ara sıra aklıma geliyor fakat idare edebiliyorsun

Takımı
Besiktas
Açıkcası aşık olduğum kızın beni hayatının hiç çıkmayacağı dostum olduğunu söylemesi ile ne kadar yıkılsamda hala aynı duygular var içimde yalan söylese affederdim galiba daral:

Duygusuzz demiş ki:
Açıkcası aşık olduğum kızın beni hayatının hiç çıkmayacağı dostum olduğunu söylemesi ile ne kadar yıkılsamda hala aynı duygular var içimde yalan söylese affederdim galiba daral:
Affetmemen için unutman gerekiyor güzel kardeşim bana da bugün kız gelse tekrar deneyelim dese yine giderim fakat kendimi engelliyorum

Autumn demiş ki:
Ufuk eğer aşık olduysan iki medeni insan gibi konuş niye yalan attığını sonra arkadaş bile kalamayız diyip ayrıl :beer:
Şahsen ben böyle yaptım ara sıra aklıma geliyor fakat idare edebiliyorsun
Ufuk bakkaldan ekmek alir gibi aşık olur zaten bünye alışık.

unutmak kolay be :D özgürün dediği gibi :D

Yalandan kastının ne olduğuna bağlı.

10 erkekle yatıp "öyle bişey yapmadım" demek ile "evde süt kalmamış ehehe qandıRdım Xdé" arasında dağlar kadar fark var sonuçta. :D

Lemonade demiş ki:
Ufuk ne daraliyosun olum insan her hafta birine asik olabilirmi :D Insanın dogasina aykiri
Herhaftamı daral: daral:

Wax Whine demiş ki:
Git sen de yalan soyle kalbini kiracak bir konuda.
"Intikam soguk yenen bir yemektir." Leyla :D
Onur Fazla iş sendee kafa bırakmıyor daral:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Isim basimdan askin abi ciddi iyi degilim. Sabah 11den bu saate kadar dukkanda duruyoruz daha yarim saat daha duracagiz ve isin kotu yani is var ya geliyorlar bu saatte

Yukarı Alt