Arkadaşlar öncelikle ben zülkif bi sorunum var bunu geniş ailemle paylaşmak istedim

Bundan 3-4 gün önce şuan sevdiğim kız ben ve abisiyle konuşuyoduk kız abisine şu bana teklif etti o yüzden bugün aşağı inmedim dedi(daha o zaman çıkmıyoruz)Tabii bu kızın beni seveceğine ihtimal vermiyordum.Bende dedim ki kıza eğer birini seviyosan abine söyle anlayışla karşılar felan o oğlanda ekmek yediği sofraya bıçak sokmuş gibisinden bir sürü nasihat verdim

Dün Kız geldi bana seni seviyorum dedi ne yapacağımı şaşırdım elim ayağıma dolaştı bi de kuzeni var çok samimiyiz birbirimizi çok severiz ama küsüz.Benim size söylemek istediğim şimdi abisi ve kuzenine bu ilişkiyi söylemeli miyim

Onu çok ama çok seviyorum daha yeni geldi öptüm yanağından ufacık kokusu bile yetiyo :kalp:

of ya böyle haberler duyunca deliriyorum

bkz:Tuba :'(

ps:söyle bence gizli saklı iş olmaz zaten seviyorsan ciddi isen git konuş bişey diyeceğini sanmam böyle içeri içeri dürten tiplerden değilse :beer:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
yahu ne abisi bilecek ne yedi göbek sülalesi ılıktan götüreceksin sen ve o haricinde kimse bilmeyecek 8)

War Cry demiş ki:
of ya böyle haberler duyunca deliriyorum

bkz:Tuba :'(

ps:söyle bence gizli saklı iş olmaz zaten seviyorsan ciddi isen git konuş bişey diyeceğini sanmam böyle içeri içeri dürten tiplerden değilse :beer:
Hacım bence de en doğrusu bu ama 3-4 gün önce ettiğin laflardan sonra senin yaptığın şerefsizlik değil mi derse ne diyecem ben adama
Ps:Hacım bana tuğba deme Lütfen 3 sene sevdim karşılıksız sevdim çok gözyaşı döktüm hala onun kalıntıları var içerimde :cry:
Ama anladım ki bi kızın arkasından 3-5 sene koşmak akıl kârı değilmiş seviceksen seni seven kızı sevicen :nod:

Abisi kafa dengiyse git abisine anlat.Hatta ikiniz kalkın gezin dolasın bi yerlerde biseyler icin.Kendine kanka yap abisini.Kuzenini bosver zaten o en son lazım olan kisi bence :)

Ben arkadaşımın kuzeniyle çıkmıştım eve gelmişti fış fış falan bir kimsenin ruhu duymadı sen kıza söyle faso vermesin :P

NoMoreLove demiş ki:
Bence eğer abisi o kadar katı biriyse çıkış yolu olarak seni kullanabilir, aman dikkat.
yok abisi çok sakin efendi üni 2de kırşehirde okuyo cahil değil
extraloob demiş ki:
yahu ne abisi bilecek ne yedi göbek sülalesi ılıktan götüreceksin sen ve o haricinde kimse bilmeyecek 8)
Hacım şuan ben,aşkım,ablam,ablamın arki,benim arki biliyo başka kimse bilmiyo benim arkadaşımdan kuşkum yok da ablamın arkiden şüpheliyim
Crisis demiş ki:
Abisi kafa dengiyse git abisine anlat.Hatta ikiniz kalkın gezin dolasın bi yerlerde biseyler icin.Kendine kanka yap abisini.Kuzenini bosver zaten o en son lazım olan kisi bence :)
Abisi tam Kafa dengim çok samimiyim

hmzsnmz demiş ki:
Abisiyle aranı iyi tut sonra olayı anlat zaten ya dürterler ya kızla çıkarsın makara: :twisted:
kayserinin adamını bilmiyon mu hacım ^^
geL bi ara bize iftara çok samimiyim :D hem göstereyim sana aşkımı xD

Hacım abisiyle tam kafa dengiyim demişsin . Fakat iş bu duruma geldiğinde herşey değişir söyliyim. Burası Türkiye biliyorsun ki .

CherryBrandy demiş ki:
Hacım abisiyle tam kafa dengiyim demişsin . Fakat iş bu duruma geldiğinde herşey değişir söyliyim. Burası Türkiye biliyorsun ki .
valla hacım çok korkuyorum bi yanım söyle bi yanım söyleme diyo :oops:
hmzsnmz demiş ki:
AngeLicMoon demiş ki:
hmzsnmz demiş ki:
Abisiyle aranı iyi tut sonra olayı anlat zaten ya dürterler ya kızla çıkarsın makara: :twisted:
kayserinin adamını bilmiyon mu hacım ^^
geL bi ara bize iftara çok samimiyim :D hem göstereyim sana aşkımı xD
Bakalım kısmet olursa yaparız bir iftar :beer:
:thumbsup:

Yukarı Alt