1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

ServerSignature Error 01 Hatası [ÇÖZÜLDÜ]

1. AnqeL'

AnqeL' Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bende "ServerSignature Error 01."
    Bu Hata Mevcut.iBot'un genel blogspot'unda bu hatanın altına şöyle birşey yazmışlar

Getting ServerSignature Error 01.
    - If sro_client still launch then just ignore the error.

Ben Google Çeviriden çevirdim çok acayip birşey çıktı bilgili kişiler bunu çevirebilir mi ? Yada Hatanın çözümü nedir ?

Arkadaşlar buldum çözümü ; Loaderinizin Patch Seed Kutusunu işaretleyip girip %100 Çözümü.

2. SyncMasteR34

SyncMasteR34 Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    sıtudınt :)
    aynı hatayı bende alıyorum ne yaptıysam düzeltemedim botla alakalı bi sorun yada edxloaderin botla uyuşmaması gibi bişey olabilir. Testosterone Loader ile çok güzel kasıyodu ibot uzunca bi dönem kullanmıştım tek geçerim ibotu ama loaderin çıkması lazım yada edxloader ile çalıştırabilen varsa nasıl çalıştırdığını yazsa güzel olur...

3. AnqeL'

AnqeL' Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bende edx kllanıyorum ondan olabilir az önce Testostorone Loader İndirdim Ondada kaskersky Trojen diye öttü...

4. VurguN

VurguN Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar oyun cok basit hatasız oynamak icin yapmanız gereken loderi silkroadın ıcıne atmak sonraki adım ise loderi calısdırmaya gerek yok hack sheldide silmeye gerek yok ilk botun hide clent yasan kısmının aldında run clent ile oyuna girmek ordan giriyor sorun yok bnde

5. Nebula

Nebula Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu şekilde daha evvel açılmış clientlar olduğu zaman girmez sanırım

6. lawyeer

lawyeer Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Arkadasım sen kendi adına konus %100 deme bende ServerSignature Error 01 sorunu var ne yaptıysam cozulmedı hard mod kullanıyorum defalarca ı botu sılkroad dı sıldım kurdum hatta pc format attım bır vurus vardır dıye olmadı her kese %100 cozumdur deme

7. bumerang

bumerang Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Arkadaşlar ServerSignature Error 01 sorunu var bende ilk 1 charla oyuna giriyorum ama yan charı kasmak için onuda sokmak istiyorum bu sefer o hatayı alıyorum ilk silkroad launcerden girmeyi denedim salı günleri oyun kapalıyken uptade olduğunu hatırlatmak için bir hata mesajı geliyor ya onun aynısı geldi server durumuna baktım serverler yarı yarıya dolu sroyu sildim yeniden yükledim 4-5 denememde start geldi oyuna girdim bu sefer botla yan chara giremedim ya botta bir sorun var yada kullandığım harmod loaderde patch seed zaten işaretli loaderde ne yapmam gerek?

8. bumerang

bumerang Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16