hayır ımage code'u olduğunda çoluk çocuk yavaş deniodu ama şimdi herkez aynı anda deneyebiliyor

elle deniyorsanız habire basmayın derim rev6 dan bakın server kapasitesi 3500 ün üzerindeyken ztn denediğinde requesting bile olmuyor direk server dolu diyor. kapasite 3500 ve altına düştüğü zmn denendiğinde request çıkıyor şansın varsa giriyor. 2-3 client acın derim rev 6 arka planda olsun 3500 olunca tum clientlerden enterlayın sırayla. ben bu yontemle giriyorum sureklı. server ne akdar zamanda 3500 e düşer derseniz 5 dakkayla 15 dakka arasında deişior :D şanslıysan ilk seferde şanssızsan 6-7. de girion 2 saate yakın süre eder o da :D srobot ve sbotta otologin var onlar aslında ama ben srobottakıyle giremiyorum. sbot accountum da olmadıgından elimle deniyorum işim yoksa. en iyisi pre ama al bi silver gir oyuna :D

EliteTurk

Aileden
Aslında para botları olmasa Server lar böle trafic demez Server ların %50 si para botu..

ps:önceden böylemiydi içine e..ler oyunun :D

LegendMaster demiş ki:
Aslında para botları olmasa Server lar böle trafic demez Server ların %50 si para botu..

ps:önceden böylemiydi içine e..ler oyunun :D
Katılıyorum ne yazıkki ki %50 gold bolt %30 ise sbot tbot vs. oyuncuların kurdugu botlar gerı kalan elle kasan oyuncular en sevdıklerım :!!&%&!

Server kapasitesini artırıpta normal oyuncuların neden oyuna girişini neden kolaylaştırsınlar ki?
O zaman kim premium alır !

torque torque torque for ever fakat biraz gıcıktır bir süre kullan bünyen alışır her açılışında return basar kafan karışır karışım olsa silkroad joymax sonuçta bu bir oyun elinde yok text ben hicvardar bebeklerim arada nisalara kayar ama olsun gözlerin yaşla dolsun unutma sende bir kulsun beni çekemiyenler susun

Yukarı Alt